Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Last.Fm'Ki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak powszechnie wiadomo...srutu tutu

 

Dobra, Lastfm.pl to strona z myślą o ludziach którzy chcieliby się podzielić swoją muzyką z innymi, i zaczerpnąć innych gustów, jest to taki muzyczny facebook.

 

http://www.lastfm.pl

 

Zapraszam do rejestracji i scrobblowania ;)

 

Co to scrobblowanie? No tak, to czynność którą musimy wykonywać żeby utwory których aktualnie słuchamy (i przesłuchaliśmy wcześniej) pojawiły się na naszym profilu, oto na czym to polega : Ściągamy ze strony głównej program "scrobbler lastfm", i gdy już go włączymy i zalogujemy sie w Nim na nasze stworzone konto, i będziemy sluchać jakiejś muzyki przez WinAMP, bądź WMP, będzie nam nabijać utwory na profil, to proste, a cieszy :>

 

Podawajcie swoje lastfm'y

 

 

Grupy:

 

Grupa MPCForum : http://www.lastfm.pl/group/MPCForum

 

@edit 02.03.11

 

Wiem, jestem szybki jak buyskawica

 

PISAC LINKI DO LASTFMCOW

_____________________________

 

Lista noobów

 

Yahiko : http://www.lastfm.pl/user/Sakurai06

Owned! : http://www.lastfm.pl/user/Offnetpro

Bogusuaf. : http://www.lastfm.pl/user/melausz

Asparte : http://www.lastfm.pl/user/Randomem_Jestem

Wojtasek : http://www.lastfm.pl/user/Vircy

meth0d : http://www.lastfm.pl/user/ludwiczekx

Kranzzo : http://www.lastfm.pl/user/Deevski

Miksiu : http://www.lastfm.pl/user/Miksiu

BobenAG : http://www.lastfm.pl/user/BobenAG

Lord Makin : http://www.lastfm.pl/user/lordmakin

PapaSmurf : http://www.lastfm.pl/user/HipHopNonStop

logo_black3.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@03.03.11 20:53 aktualizacja tematu, wracam do aktywnosci forumowej :<

 

Pisac, pisac

logo_black3.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...