Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnatura I Avatar


SPAT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura:

 

Tematyka:Smierć,Kobiety,Człowiek z mięsniami,Lub coś fajnego ( wasz wybór)

Wysokość: Szerokość:Taka jak obecna lub troszke większa

Kolorystyka:Zalezy od wybranego tematu , ale coś ciemnego ^^ Lub jasnego^^

Napis:SPAT , MPC<33,I Cytacik Ty jesteś następny (po Ang)

Inne:Proszę o ładną sygnaturke ;)

 

Avatar:

 

Tematyka:Na podstawie nowej syngy

Wysokość: Szerokość: Coś w stylu obecnej.

Kolorystyka:z Syngy (nowej)

Napis:SPAT

Inne:Proszę ;)

 

Prosze o wykonanie ;) tak jak wspomniałem wcześniej nagroda big ^^;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moja przygoda z grafiką zaczęła się niedawno .

Mnie wychodzi coś takiego . Jeśli pasuje to robimy dalej .

 

wampu.jpg

 

wampkopia.jpg

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@mimj959 z tego co widze to mało tu edytowałeś , niestety nie tego szukam

@Free24V jakieś dziwna ta praca mi sie wydaje , niestety również nie szukam czegoś takiego

 

Czekam na dalsze prace ! dla kolegów za chęci nagroda ;)

 

Zróbcie coś ciekawego z tego

http://w57.wrzuta.pl/obraz/powieksz/10lAlEwKKLL

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Moja przygoda z grafiką zaczęła się niedawno .

Mnie wychodzi coś takiego . Jeśli pasuje to robimy dalej .

 

wampu.jpg

 

wampkopia.jpg

 

 

 

 

Wygląda jakby o zęby nie dbała...

 

 

Jeszcze światło w złym miejscu, no i ten pedalski napis... -.-

 

Żenua 8S

 

 

Opublikowano

atan pajacu ryj cie swędzi ?

 

Niestety nie bo w przeciwieństwie do ciebie go myję ;)

 

EDIT:

 

free co to za gejowskie propozycje na PW mi piszesz? :D

 

Mam dać Screenshota? ;>

 

EDIT 2:

 

 

PROSZĘ NIECH MODERATOR SIĘ TYM ZAINTERESUJE :)

 

Tutaj są groźby oraz wulgi.., z którch sobię nic nie robię, ale chciałbym aby tą osobę uspokoić :D

 

57611960.jpg

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...