Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Tut Na Zarabianie Metin2Us


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam tutka na zarabianie na metka us poniewarz zaczynam gre i kiepsko z kasa mam. prosze o pomoc

Nie bądź skąpy, szarpnij się na plusa dla mnie :D

Bywalec
Opublikowano (edytowane)

siema metin2 us od z8games jest dobre ze wzgledu ze tanio wszystko ale polecam ci gre na metin2.sg a dalczaego? : tanio,w weekendy raty dochadza do 200%, eventy wtorek czwartek

 

// ? warn.

Edytowane przez M@niek

.

Opublikowano

siema metin2 us od z8games jest dobre ze wzgledu ze tanio wszystko ale polecam ci gre na metin2.sg a dalczaego? : tanio,w weekendy raty dochadza do 200%, eventy wtorek czwartek

ja wlasnie nie gram juz na sg bo wbilem 50 i dostalem bana za zekome hacki ktorych nie mialem... pojebany serwer i dla tego gram na us i szukam poradnika...

Nie bądź skąpy, szarpnij się na plusa dla mnie :D

Opublikowano

zarabia sie tak jak na PL, jednak z małą różnicą

 

ceny sa mniejsze wiec zarabia sie mniej, ale ze względu cen na rynku da sie dorobic niezlego eq

zarobi mozna na wszystkim, jednak na malym lvl najlepszym zarobkiem będą medale, 250-300k za szt to dobra cena ;)

nie zarobisz za wiele na kamykach duchowych bo jeden kosztuje 50k

 

standardowo mozna zarobic na ku :

-aura 1.2kk

-silne, berserk, wir miecza 450k

-pomoc,blogo,duchowe, 150k

 

no to chyba będzie tyle, pozdro ;) licze na + :)

 

PS: ceny które podałem są z serwa New World :)

Opublikowano

Tak samo jak na PL'u

 

Czyli

 

Robisz

 

Dropera 20-22lvl i idziesz do lochu małp

Robisz dropera do imha

Robisz dropera na metki (30lvl albo 13)

Robisz postać 40lvl i idziesz do dt ulepszac itemki na 61lvl

Fishboty itp

To jest ukryta treść, proszę

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...