Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Nie Zostać Złapanym Przez Gm'A Na Fb


Gość Vesth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie . Oto Mój Tutek; ) ''Jak Nie Zostać Złapanym Przez Gm'A Na Fb''

1. Gdy robisz postać na ''FB'' to daj jej nick jak jakiemuś exp botowi .. (np.GdwadAawfa )

2. Najlepiej łowić tam gdzie jest duzo osob .

3 . Gdy będziesz łowił to nie łów na mapach innych niz M1 - M2

4 . Pewnie zapytacie dlaczego ? Ponieważ gm wchodząc na np ''Ognistą ziemie''

sprawdza ile osób jest online na tej mapie i jakie maja nicki .

Jeśli zobaczy nick np ''GdwadAawfa'' raczej go nie sprawdzi.

(Robi tak ze daje sie na inv i teleportuje sie koło ciebie

. A gdy wejdzie do M1 - M2 to nie będzie patrzyl na nicki itp bo będzie ich za dużo .)

5. Nigdy nie blokuj szeptu

;)

6. I pamiętaj . Gdy napisze do ciebie gm i zapyta w co sie zmieniał ..

Odpisz ze nie widziałeś bo miałeś przybliżoną kamere .

7. Najlepsze Ustawienie Botdelay na FB .

Botdelay - 3000

;) Bedzie szybko wędkę zanurzał w wodzie (ninja),

12-03 Naniesione poprawki

;)

Temat jest w 95% mój .

Sposób by

Gustavo007 jemu tez dawajcie + jesli chcecie ;) .

Ja jak gm sie pojawił obok mnie i się spytał w co się zmienił to powiedziałem że nie miałem kamery w tamtą stronkę tylko naprzeciwko siebie

:) Jak powie że będzie banik to po prostu odpisz "nie ma sprawy złoże odwołanie". Jak coś zawsze robisz na kompie to warto ustawić sobie żeby widzieć bok metka (dokładnie tam gdzie jest szept), po prostu chowamy na prawą część ekranu :-). Jeżeli GM się przyczepi czemu nie odpisywałeś jak pisał na normalnym czacie to powiedz że masz wyłączony. Nie mogą tego udowodnić że miałeś lub nie miałeś wyłączonego chatu, oraz w którą stronę miałeś kamerę. I nie warto mówić GM że siostra czy brat siedział bo w to już nie uwierzy za dużo osób tak mówi.

 

Warto też na kamer modzie wejść w jakąś skałę (teleport hackiem) lub też wallhackiem i tam zapuścić fiszbota :)

I male pytanko ;d Czy moglibyście mojego tuta podczepić ?

PROSZE O ZNIESIENIE 100 %

:)

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdzieś już podobny tut widziałęm. Zresztą każdy człowiek logicznie myślący to wie:P Nie daję ani + ani - bo mi się nie przyda, ale też mi nie przeszkadza;d

Opublikowano

Yyy... To bardziej kilka dobrych rad niż tut.. No ale zielonym się przyda.. Łap plusa.

Opublikowano

"1. Gdy robisz postać na ''FB'' to daj jej nick jak jakiemuś exp botowi .. (np. GdwadAawfa )"

"4 . Pewnie zapytacie dlaczego ? Ponieważ gm wchodząc na np ''Ognistą ziemie'' sprawdza ile osób jest online na tej mapie i jakie maja nicki . Jeśli zobaczy nick ''GdwadAawfa'' to go nie sprawdzi."

To się wyklucza. Albo trzeba zrobić normalny nick, wtedy nie przyjdzie nas zobaczyć bo zobaczy jakiś sens w nicku. Jeśli zrobisz nick jak bot typu "ejdfvbjhe" to gm zobaczy taki nick i cię sprawdzi bo pomyśli że nick bez sensu czyli albo bot albo gracz bez talentu do nazw. A potem do cb podejdzie, zobaczy że łowisz na ziemi i to się równa z botem, a to oznacza: Twoje konto jest zablokowane. Mimo iż będzie dużo osób na czanelu (ch), to ze "zjebanymi" nickami będzie kilka osób, bo większość wybiera normalny nick. Jak jest mało osób z nickami "brvbfjidnb" to co za problem je skontrolować? To tylko chwila.

dlatego popraw to bo dla mnie to się nawzajem wyklucza

@EDIT DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM "NEŁO" ZA MINUSY. FAKT MACIE RACJE JAK GM ZOBACZY NICK htdmnh TO WCALE DO NIEGO NIE PODCHODZI????!!!!!!! CHYBA PODCHODZI MOIM ZDANIEM ALE CZYTAJCIE TEGO POSTA 10 RAZY I ZROZUMCIE W KOŃCU O CO MI CHODZI. sory za capsa ale nerwa mam bo dodatkowo głowa mnie boli

reflink - zakaz umieszczania

Opublikowano
To się wyklucza. Albo trzeba zrobić normalny nick, wtedy nie przyjdzie nas zobaczyć bo zobaczy jakiś sens w nicku. Jeśli zrobisz nick jak bot typu "ejdfvbjhe" to gm zobaczy taki nick i cię sprawdzi bo pomyśli że nick bez sensu czyli albo bot albo gracz bez talentu do nazw.

 

Nie wyklucza sie . Jak dasz normalny nick to tez cie sprawdzi ... Sens nie ma nic do rzeczy . Gm gdy zobaczy nick "ejdfvbjhe" to raczej nie bedzie myslał ze gracz bez talentu do nazw ... bo raczej gracze dają sobie nicki np Blady13 czy jakos tak ... a gdy zobaczy nick jak exp bot to nie bedzie sie do niego teleportowal ...

Opublikowano

a

gdy zobaczy nick jak exp bot to nie bedzie sie do niego teleportowal ..

 

Tylko od razu go zbanuje . ; d

 

Tut dobry , zawsze myślałem,że najlepiej ustawiać fishboty na mapkach typu m3 albo ognista ziemia. A teraz już wiem,żeby ich tam nie stawiać ^^ +

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

A ja się dziwię że tyle ludzi się żali że dostało bana za fb. Ja od roku boce na najbardziej zaudnionym ch przy ludziach i cały czas to same konto.

Przeminęło z wiatrem.

Opublikowano

no to w takim razie albo gmi są głupi albo leniwi

Ja byłbym żyletą-gieemem, bo nie olewałbym tych botów, które być może pracują dla chińczyków na allegro. Nic pożytecznego z takiego nicku "brbgbg" oprócz tego że nie każdy zdąży zanotować tą plątaninę liter. Oczywiście spryciarze dają szept i mają na kopercie nick lub robią ss i też mają nicki botów, ale nie każdy jest takim (nie)ogarem. Ogólnie dla nowego bociarza to dobry tut, który nie wie jeszcze co i jak w hackach piszczy. A co mi tam + leci. (dałem ci z chwilą napisania poprzedniego posta, ale napisałem w tym dopiero w tym)

reflink - zakaz umieszczania

Opublikowano

jak gm sie zmieni tonajlepiej powiedziec ze nie wiem jak ten moob sie nazywa ale jest taki to sredniej wielkoswci itp

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

wielki + przyda się dla amatorów łowiących na fb :D

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Dobrym sposobem jest również zrobić taki nick jak mają boty np. AsGYUtycvD, odszukać łowiące botki i na kamermodzie dać na nich "warp".

Wtedy będziemy stać "na nich" i nie będzie nas widać, a więc GM nas nie zbanuje :P

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

''Powiem jedno gdy masz taki nick ahgqwhqwh to od razu widać że jesteś na cheatach więc są jeszcze wieksze szanse na bana więc nie daje nic '' Daje bo gm'i niby nie banuja exp botow bo jak zbanuja 1 to sie robia 2 ... ale nie wiem czy to jest prawda ... wszyscy tak pisza wiec ja tez to akceptuje ..

Opublikowano

Ja jak gm sie pojawił obok mnie i się spytał w co się zmienił to powiedziałem że nie miałem kamery w tamtą stronkę tylko naprzeciwko siebie :) Jak powie że będzie banik to po prostu odpisz "nie ma sprawy złoże odwołanie". Jak coś zawsze robisz na kompie to warto ustawić sobie żeby widzieć bok metka (dokładnie tam gdzie jest szept), po prostu chowamy na prawą część ekranu :-). Jeżeli GM się przyczepi czemu nie odpisywałeś jak pisał na normalnym czacie to powiedz że masz wyłączony. Nie mogą tego udowodnić że miałeś lub nie miałeś wyłączonego chatu, oraz w którą stronę miałeś kamerę. I nie warto mówić GM że siostra czy brat siedział bo w to już nie uwierzy za dużo osób tak mówi.

 

Warto też na kamer modzie wejść w jakąś skałę (teleport hackiem) lub też wallhackiem i tam zapuścić fiszbota :)

 

 

@offtopic

 

Vesth czy seryjnie masz taką prędkość neta jak masz w sygnie ^^, jeżeli tak to pozazdrościć :D

Opublikowano

Przyda się kiedyś, bo na razie gram tylko na privach, gdzie nie warto łowic tam małży ;p Ale i tak masz +`ika :D

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

ja zawsze lowie w m1 przy morzu i raz wyrwalem bana nawet jak gm'a obok mnie niebylo wbijam next dnia a tu ban i chuuuj :D ale lajt bo teraz tak drogo sie zrobilo na metk uze na FB odkujesz sie z kasa w kilka dni :)

Opublikowano

Gustavo007nie nie mam ;/ mam 20 mb net ;]

@topic dodawajcie swoje sposoby .. dodam je do tuta .

Opublikowano

Napisales w poscie ze jak lowimy ba FB i gm przyjdzie i zapyta sie w co sie zmienil to mamy mu tam cos napisac (niepamietam dokladnie co)

Ci co lowia na FB to przecierz nad nim nie siedzom chyba nie??? bo gm moze w kazdej chwili napisac i wgl :P

Opublikowano

Eee, jak wchodzę na góry to pisze że nie można tu łowić :D.

 

Fakt, nie polecam zostawiać fb w m1 chyba że się jest przy kompie.

Na noc to duże ryzyko, po kilkunastu nocach ban na 100%.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...