Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak mogę szybko zarobić 1,5kkk mentalem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem dumnym posiadaczem mentala 75 level .

 

Został okradziony więc nie wiem jak teraz zarobić z 1,5kkk na podstawowe jakieś eq .

Allegro .cc odpada , dbry sposob narazie dzialaja 7 fb ale i tak wolno to idzie; /

Jakieś propozycje ? Monastyr.

skile duchowe tapniecie walniecie G1 silne M10

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

 

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

Opublikowano

złów rybki otwieraj i sellaj małże po 5kk ;]

facepalm.

A co on teraz robi?

@topic

Kup sobie jakieś eq słabe i idź kamyki duchowe dropić. Też możesz zainwestować w bojowe +6 i cisnąć do dt i ulepszać.

Daj + nic ci się nie stanie

Opublikowano

@UP Paqqt

5kk za malze na S1 (MONASTYRZE) gdyby ktos tak wystawil zeszly by w 17 sekund na s1 malze po 9kk schodza super a normalnie to po 10kk

rendersnewlamborghinimu.png

Opublikowano

do tej pory mam 12 malzy wiec 120kk , mam boga +8 i parte +6 .

 

Mam 6 bojowych +6 , ide do DT potem napisze co z tego wyszlo

 

Skoro 1 malz 10kk to na 7 FB 150 malzy to masz 2-3 nocki

Opublikowano

Zrób kilka kont na FB. i łów rybki ,później otwierasz /sprzedajesz z czego masz już trochę yangów.

Jakbyś zrobił np 10botów ,poszłoby to lada 1-2dni.

Opublikowano

30lvl to możesz iść na metki 35/40/45lvl

Wystawić fishbota. ;)

Kupić yangi na allegro.

Zrobić dropera 20lvl i iść dropić medale

Zrobić dropera 12lvl i iść dropić bronie na 30lvl.

Możesz też powypełniać reklamy,pobonować eq i posprzedawać na rynku

Kupujesz na rynku itemki +6 na 61/70lvl i idziesz do dt je ulepszać. Potem sprzedajesz

To jest ukryta treść, proszę

 

Closed

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...