Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Kupić Na Woja 38Lvl Albo Ninje 1Lvl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wojownik 38lvl= fms +7 śr 5-10%

zbroja na 34lvl +6

ebony +9

żelak +9

i jakieś itemki z hp jak starczy.. + ku

 

ninja 1lvl=

tu nic nie kupuj.. poczekaj aż wbijesz 30lvl i wtedy

kolcza +9

koziki +9 śr 5-15%

zbroja na 26+7/8

i itemy z hp

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

no tak.. tylko że na monastyrze teraz drogo:/

Jest drogo ,i będzie jeszcze drożej.

Jeżeli ceny się nie ustabilizują ,będzie masakra.

Zresztą ,już i tak ,mało kto czerpie przyjemność z metin'a PL.

Ceny rosną i rosnąć będą cały czas.

Metin to bardzo nie dopracowana gra ,w pewnych kwestiach.

Jeżeli masz jeszcze okazje ,to kupuj od razu.

Teraz trudno nawet wycenić cene itemów ,tak szybko ceny rosną.

Opublikowano

Skad mielismy wiedziec ze na monku grasz? -.- popierdolony...

Graj 1 postacia a jezeli z cb zajebisty ogar i masz sporo kk to 2

ja gram sura wp i ninja dagg maja po 54 lvle

skille m3-m5 po 14k hp abs nawet naet...

w czasie gdy jestem w szkole stawiam 4fb i jade

 

@Edit

Ja trzymam 68 bodzi wczesniej kupowalem po 3-5kk

Teraz po 10kk i czekam az jeszcze podrozeja

Opublikowano

No tak... że na monku gram to pisałem... jestem po hacku nie jestem już ogar mam tylko półtoraręczny +9 z kd śmierci i potwora+2 ebo+7 6% na diabły tygre+9 kd defa+2 skórzane boty+9 i 131kk tyle co miałem w magazynie

 

teraz nie w sposób mi się odrobić na takie eq jak miałem... na dodatek znikął mi koń.. miałem boja 13 lvl konia 100% przywołanie i nie mam go w ogóle u stajennego z iołem też nie działa...:/

 

w takiej sytuacji chyba jestem udupiony ....

 

ewentualnie sell to konto:D

 

lub zamienie na konto na arkantes

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...