Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmienić Adres Mac Karty Sieciowej


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ślepy jesteś że podałem źródło skąd to zassałem ?

 

@edit

 

Proszę

 

Mam nadzieje iż te informacje wam pomogą

Źródło :

http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/zmiana_adresu_mac.htm

 

 

Jeżeli coś skądś biorę zawsze podaje źródło .

Nie jestem pustakiem

9368_gold.png

Opublikowano

Ok rozumiem ale spokojnie bo przecież nie chodzi o to żeby wydrzeć się tylko ja uważam że to dziwne takie zbijanie prac bez względu na podanie źródła

i tak nie można robić bo skopiowałeś czyjąś prace

 

///nie jest perfidnie zerżnięte, w dodatku podano link do oryginału. Ty też wszystkiego nie wiedziałes, na czymś się wzorowałeś.

Jak my wszystcy.

 

Chill out, macie cos sobie do powiedzenia, to prosze na pw, repsektujcie regulamin

//exgunner

Opublikowano

Ok rozumiem ale spokojnie bo przecież nie chodzi o to żeby wydrzeć się tylko ja uważam że to dziwne takie zbijanie prac bez względu na podanie źródła

i tak nie można robić bo skopiowałeś czyjąś prace

 

///nie jest perfidnie zerżnięte, w dodatku podano link do oryginału. Ty też wszystkiego nie wiedziałes, na czymś się wzorowałeś.

Jak my wszystcy.

 

Chill out, macie cos sobie do powiedzenia, to prosze na pw, repsektujcie regulamin

//exgunner

 

 

Skopiowałem podałem źródło to wystarczy .

Chamski rip był by wtedy gry napisał bym że to moja praca i nie podał stronki .

Z reszta poradnik pomaga userom to się najbardziej liczy .

Nie chcę wdać się w flamewara wiec zaprzestańmy na tej kwestii .

 

@edit

 

Automatycznie informuję was iż te informacje nie są moje .

Ja je po prostu przekopiowałem na nasze forum aby rozwiązywać tego typu problemy.

9368_gold.png

Opublikowano

Dzięki chłopie jesteś wielki. Już myślałem że pożegnam się z grą w CA. + dla ciebie i jeszcze raz dzięki.

ZBIERAM +

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

NAdal nie odpowiedzieliscie na kilka pytań na jaki adres mac zmienic na jakiekolwiek literki i cyfry czy na co!??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzięki, akurat wyłapałem bana na MAC.Aa i jeszcze jedno, wszystko pieknie dziala, moge grac ale dlaczego moj komp po resecie stal sie troche "wolniejszy" ?

 

Ps.MAM ROUTER więc, gdy zmienie mac może sie cos stac?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam pytanie czy jak zmienie SMAC adres to będe mieć wolniejszego neta ? bo mi się teraz wydaje tak troche wolniejszy, a chce wrócić do combata bo gram w niego z 3 lata 2 tygodnie po rozpoczęciu ;D nie ma innej gry takiej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...