Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kilka Kont Na Jednym E-Mail'U Bez Powiązania


pento666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc czytając poniższy temat postanowiłem przypomnieć pewną rzecz a raczej mały bug z kropkami na gmail'u

http://www.mpcforum.pl/topic/282555-pytaniedlaczego-zbanowali-mi-konta/ 

 

1.Wchodzimy i tworzymy konto na:

www.gmail.com

 

Teraz nasz e-mail powinien wyglądać następująco np.

 

[email protected]

 

2.Wchodzimy na:

www.metin2.pl 

 

Następnie zakładamy konto no nowo utworzony e-mail np.

 

[email protected]

 

3.Tworzenie kolejnego konto na ten sam e-mail:

Więc teraz powtarzamy punkt 2 tylko że do naszego e-maila dodajemy kropki czyli nasz e-mail powinien teraz wyglądać następująco np.

 

[email protected]

 

4. Tak jak wyżej tylko teraz dodajemy kolejną kropkę/ki:

[email protected]

lub

[email protected]

 

5. Kiedy już utworzymy satysfakcjonującą nas liczbę kont logujemy się na naszego utworzonego e-maila i aktywujemy wszystkie konta po kolei :)

I w taki sposób mamy kilka kont na jednym e-mailu bez powiązania :)

Jest to wytestowane i działa :)

 

Ważną rzeczą jest aby po utworzeniu odpowiedniej dla nas liczby kont dopiero zacząć je aktywować iż jeśli zrobimy to wcześniej reszta linków aktywacyjnych może do nas nie dotrzeć

 

Tak jak kolega napisał działa to w każdej grze :) mi to całkiem z głowy wyleciało :)

 

P.S. Wolę minusy (-) :)

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Lepiej zrobić kilka e-maili i zminimalizować szanse na bana praktycznie do zera,

niż stracić itemy które dropiliśmy przez miesiąc, bo nam się 5 minut nie chciało poświęcić. ^^

 

No ale tut przydatyny, +

edit :

sora, - :P

52287137559562145640.png

Opublikowano

Sprawdzone, nie dostałem za powiązania ^^

, No i takie tuty można podpinać, tut ma w czymś pomagać, być czymś co przydaje się większości, a nie być jakimś śmieciem zagracającym forum :D.

 

pozdro.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Dokładnie,było,lecz z tym forum to jest tak,że 1min.i cenny tut leży pod stertą spamu ;).

Więc + za odświeżenie :D.

Tak ogólnie to ten sposób już ma parę ładnych latek :D.

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

Tak tak macie rację było to już na forum dlatego w pierwszym poście w pierwszym zdaniu jest wspomniane "postanowiłem przypomnieć" :)

 

Otóż właśnie szukałem tego tuta z 30 min i nigdzie go nie mogłem znaleźć więc postanowiłem napisać nowy :)

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

wielke thx przyda mi się to gdy nie bd się chciało robić kilku maili +

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Mądre - widać , że przemyślane :)

Zaraz zrobię z 5 kont i fb ; d

Pozdrawiam masz -

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Opublikowano

Fuck~!

hmm ja mam e mail na interia.pl

jakos mam 1 e mail i 3 konta na nim juz chyba z 3 miesiace ;x

normlanie sie rejestrowalem na metin2.pl bez zadnych kropek w e mailu

Opublikowano

Fuck~!

hmm ja mam e mail na interia.pl

jakos mam 1 e mail i 3 konta na nim juz chyba z 3 miesiace ;x

normlanie sie rejestrowalem na metin2.pl bez zadnych kropek w e mailu

 

No to jak dostaniesz bana to na wszystkie 3 konta proste :)

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

@Refresh :D

 

Nie dałoby się wyczyścić i podkleić tematu?

 

I zdejmijcie z łaski swojej kilka % :D

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

To działa na wszystkich grach. Sprawdzałem na Ikariam, Nostale, Tantoth i Gladiatus :)

1328997611-U170772.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...