Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Spis Fishbotów Działających + Czasy Wędek + Tuty O Fb I Zarobku Na Fishbocie.


RusherTub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Spadła na mnie myśl by ułatwić wam szukanie fishbotów czasów wędek itp.

User założyciel poniższego tematu dawno się nie logował więc nie miałem go jak zapytać czy mogę pociągnąć ten temat więc myślę że dam rade pociągnąć.

http://www.mpcforum.pl/topic/104850-spis-fishbotow-czasy-dla-wedek-od-1-do-9/

 

Zacznijmy Od Czasów Wędek.

 

Czasy Wędek:

+1 ----> 2850

+2 ----> 2800

+3 ----> 2750

+4 ----> 2650

+5 ----> 2650 lub 2900

+6 ----> 2650

+7 ----> 2650

+8 ----> 2600

+9 ----> 2600

Najlepszy BotDelay to według mnie 4000 ale można 4500 jak i 5000 ms.

 

Spis działających Fishbotów.

http://www.mpcforum.pl/topic/350638-tutdl-fishbot-m2fish-309-by-erpel/

Fishbot by Erpel.

Różne tuty na temat fishbotów i zarobku z ich użyciem.

 

Tyle fb ile chcecie by erpel 3.05 temat by waskuu.

http://www.mpcforum.pl/topic/308212-dlm2fish-by-erpel/

Jak zarobić 50kk w tydzień (proszę nie trzymać się nazwy był napisany w czasach gdy małże były do 20 razy tańsze). By Joaquin Phoenix.

http://www.mpcforum.pl/topic/162747-jak-zarobic-50kk-w-tydzien/

Jak zarobić 30-300kk w jeden dzień ! By MłodyBosKi.

http://www.mpcforum.pl/topic/268316-tutjak-zarobic-30kk-300kk-w-jeden-dzien/

Spis sposobów na zablokowanie hs'a. Po to by hs nie wysyłał logów z fb. Spis by kacperski1910.

http://www.mpcforum.pl/topic/288020-tut-spis-wszystkich-sposobow-na-zablokowanie-hsa/

Jak nie zostać zostać złapanym na fb. By Vesth.

http://www.mpcforum.pl/topic/287387-tut-jak-nie-zostac-zlapanym-przez-gma-na-fb/

 

Coś nowego ? Coś zapomniałem ?

Pisz PW od razu link do tematu.

 

Linki wygasły ? PW

 

Kolory tak zwane oczodupne ? Napisz w poście poprawię.

Postaram się codziennie aktualizować temat.

 

Ostatnia aktualizacja 29.04.2011

Jak coś dajesz to plusioreknampc.png.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Też o tym myślałem zapytam kenediego za chwilkę widzę że podoba się mój tut ;]

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Mam problem gdy włączę Fishbot By Erpel wszystko dobrze działa wkońcu za którymś razem wyciągania wędki wyskakuje błąd i nic nie pisze są tylko ?????????????.

Wiecie może od czego ten błąd?

Opublikowano

Reinstal metka może pomoże.

Masz temat od tego w podpiętych.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Przepraszam za problemy dnia 04.02.2011 14:30-15:00.

Chciałem zaktualizować i coś był lag forum tak jakby.

Problem rozwiązany proszę teraz sprawdzić czy nie ma błędów jak coś PW.

Pisałem temat od nowa zrobiłem kopię w razie czego.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Mam pytanie czy jeżeli minimalizuje metina z włączonym m2fish to jest gorzej czy metin powinien być na wieszku ????

 

Na zminimalizowanym nie męczysz karty graficznej i użycie procka jest o kilka % mniejsze.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Czy da rade odpalic FB bez obejscia??bo jak wlaczam najnowsze obejscie to mi sie komputer resetuje ;d aja k uruchamiam przez kamer moda wyskakuje ze zly plik root z folderu pack

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...