Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Działające Pliki Serwerowe 2010


HeroMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam inny problem bo ja nie mogę się zalogować ;/ serwer na hamachi ciągle zostaniesz połączony

 

sciagnij metka PL, niech sie sciagnie patch i torrent , pozniej otworz notatnnik i wklej to( uzupelnij iP) :

 

#---------------------------------------------
# version
# 0 : test server
version = 0

if 0==version :
#--------------------------------------
# test
#--------------------------------------
addr = "IP" #IP
port = 13000 #CharServer_Port
account_addr = "IP" #IP
account_port = 11002 #AuthServer_Port

 

zapisz jako logininfo.py i wklej to tam gdzie masz metka.

 

a jesli nadal nie laczy pobierz te sf

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282576-tutorial-serwer-na-plikach-2010/

sa o wiele lepsze; )

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Nie no nie ogarniam tego ... niby dobrze zrobiłem , niby serwer sie włączył ale ni chuja zalogować sie nie moge ...

 

wie ktos jak rozwiązać ten problem?

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

właśnie na tamtych mi zupełnie nie działa , nie chce się włączyć a tu przynajmniej sie włącza ... ale nie moge sie zalogować ...

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

jak sie nei wlacza? wszystko dziala dobrze.

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Te SHITTESTA inaczej się wgrywa.Musisz wgrać podstawowe te 2008/9 i dopiero wgrać tante ;] w ten sposób działa w 100%

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Ja używam pliczków od Schittseta, i specjalnie wywaliłem stare ... a nawet myślałem o instalacji tych pliczków na czystym Free BSD ...

Opublikowano

nie trzeba miec 2008/09 , wywalasz stare dajesz nowe.

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

@up

chodzi o to że baza może ci rozjebać game itd. mi rozjebało niestety*.*

@offtop

Postów 1000 ^^

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

@up

chodzi o to że baza może ci rozjebać game itd. mi rozjebało niestety*.*

@offtop

Postów 1000 ^^

hahahahaha , sie usmialem....

 

 

 

@up ma racje.

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Jak rozwiązać ten błąd? 12040060581770309977.jpg

 

SYSERR: Feb  3 19:50:01 :: LoadSetting: [iNIT_FORKED] Do not open file (locale/hongkong/forkedmapindex.txt)
SYSERR: Feb  3 19:50:01 :: socket_connect: HOST localhost:15001, could not connect.
SYSERR: Feb  3 19:50:01 :: Cube_init: Cube_Init failed
SYSERR: Feb  3 19:50:01 :: Blend_Item_init: <Blend_Item_init> fail
SYSERR: Feb  3 19:50:01 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Table 'account.string' doesn't exist (query: SELECT name, text FROM string errno: 1146)
SYSERR: Feb  3 19:51:16 :: socket_connect: HOST 220.95.239.40:7120, could not connect.
SYSERR: Feb  3 19:51:16 :: heart_idle: losing 75 seconds. (lag occured)
SYSERR: Feb  3 19:51:16 :: socket_connect: HOST localhost:15001, could not connect.

z auth

 

I na dodatek nie mogę się połączyć przez żadnego klijetna ;/

Jak wpisze dobre pasy to błąd łączenia z serwerem a jak złe to no to pisze że mam złe pasy...

Pasjonat
Opublikowano

a zmieniłeś w bazie locale na germany ? bo z tego co ja tu widze masz dalej na hongkong. nie wiem nie znam sie ale może to pomoże.

Pasjonat
Opublikowano

bo z błędu ewidentnie wynika że czyta pliki z hongkong a nie z germany

 

 

 

 

ja za to mam taki problem że nie moge się połączyć z serwerem. kiedyś cały czas pisało mi zostaniesz połączony. a teraz mam komunikat błąd połączenia z serwerem. zmieniłem porty ale też nic nie dało. game mam z pongiem 1234abcd5678efgh.testtesttesttest chyba takie powinny być. client mam PL 2011. Beta i ktoś udostępnił z DragonMT2 i ani na jednym nie chce iść. poradzi mi ktoś?

 

 

pliki serwerowe mam w usr/game, wgrana baze danych z tego tematu, plik game podmieniony w folderze shere i dodany do ch1, ch2 i auth pod nazwa auth w clienta nie ingerowalem tylko zmieniłem serverinfo

Opublikowano

A ja mam taki problem że jak jestem przy pliku install.sh i gdy wpiszę ./install.sh wyskakuje

 

./install.sh: Comman no found.

 

no więc wpisuję:

sh install.sh wtedy wyskakuje

: not found

install.sh: 516: Syntax error: "fi" unexpect (expecting "then")

 

wie ktoś o co chodzi?

Opublikowano

A ja mam taki problem że jak jestem przy pliku install.sh i gdy wpiszę ./install.sh wyskakuje

 

./install.sh: Comman no found.

 

no więc wpisuję:

sh install.sh wtedy wyskakuje

: not found

install.sh: 516: Syntax error: "fi" unexpect (expecting "then")

 

wie ktoś o co chodzi?

 

 

cd /usr/home/game -> ENTER

./install.sh

 

 

2x up

 

Pobierz te pliki zadziala od razu: )

http://www.mpcforum.pl/topic/282576-tutorial-serwer-na-plikach-2010/

 

a baze wrzuc ta:

http://www.speedyshare.com/files/26563511/db.rar

 

Skana nie dam bo nie dziala mi stronka.

 

 

sciagnij pl klienta , niech sie sciagnie patch torrent.

pozniej wejdz do folderu tam gdzie zainstalowales metka i wrzuc plik logininfo.py

 

#---------------------------------------------
# version
# 0 : test server
version = 0

if 0==version :
#--------------------------------------
# test
#--------------------------------------
addr = "wpisz ip" #IP
port = 13000 #CharServer_Port
account_addr = "wpisz ip" #IP
account_port = 11002 #AuthServer_Port

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Pasjonat
Opublikowano

Juz sobie poradziłem ale dzięki.

 

@UP co zbierasz bo masz u mnie 5

Opublikowano

2 UP

 

ja wpisuje cd /usr/home/game taki głupi to aż nie jestem

 

 

 

up. nawet bez tej instalacji wystarczy wrzucic pliki i od razu odpalic i zadziala....

 

 

 

2x up mi obojetnie mozna - mozna + ; )

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...