Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czym Palisz W Piecyku W Minecrafcie ?


BonieQ

Czym palisz w piecyku w Minecrafcie ?  

219 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czym palisz w piecyku w Minecrafcie ?

    • W?glem
      160
    • Deskami
      10
    • Law?
      49

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Węgiel / Węgiel Drzewny

 

Wiaderek mi szkoda :D

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

Opublikowano

Z początku to deskami, ale to dopóki nie znalazłem pokaźnego źródła węgla. Od tego czasu korzystam tylko z węgla, ale jak się obławiłem w kopalni żelazem i złotem albo potrzebuje przepalonego stone to lava.

 

Ale i tak :

 

WUNGIEL4EVER

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

ja na początku gry deskami jak zrobię wungiel drzewny xD bo na początku nie robi się kopalni więc wunglem pale i deskami no i jak chce ok. 4 godz. żeby się paliło w piecyku to lawą w sumie lawa przetapia ok. 137 a 3 żelaza i szukanie po jaskiniach ech... głównie pale wszystkim.

Opublikowano

Nie baw się w górnika ;). Od tego masz minecrafta. Następnym razem spójrz na datę ostatniego posta ;).

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Płotkami <haha>

Nie no zart ;D najczęściej węglem.

Ale mogłeś dać wszystkie rzeczy którymi można przetapiać...

czyli jeszcze:

-węgiel drzewny

-patyki

-płotki

-Chyba da sie też tabliczkami xD

Opublikowano

Wiesz teraz węgla jest tyle co dirtu więc oczywiście że pale węglem. Polecam lave do przepalania np stacków żelaza bądź złota tylko nie pamiętam czy wiaderko się odzyskuję czy nie ;/

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Ja pale wunglem ale czasami gdy mam czegoś dużo to lawą ale teraz idzie razem z wiaderkiem ;/

 

Edit przepraszam za odkop ale nie spojrzałem na date ;/ przepraszam

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

Zazwyczaj palę węglem. Chyba 10 sztabek przepala za 1 węglem , ale osobiście wole lawą przepala półtora stacka ;)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

ja palę workbenchami, ale niestety nie ma ich w ankiecie :/.

Jak już robisz ankiete to przewiduj wszystkie możliwości. Nie samym węglem człowiek żyje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...