Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czym Palisz W Piecyku W Minecrafcie ?


BonieQ

Czym palisz w piecyku w Minecrafcie ?  

219 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czym palisz w piecyku w Minecrafcie ?

    • W?glem
      160
    • Deskami
      10
    • Law?
      49

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpadłem na pomysł założenia takiej ankiety ;D

No więc głosujcie :D !

 

Ja muszę się przyznać że na początku paliłem deskami, węgla oszczędzałem na świece, jednak jeden raz zapaliłem węglem i przekonałem się że węglem o wiele bardziej się opłaca.

Teraz też mamy również możliwość stworzenia węgla drzewnego więc moim zdaniem każdy powinien palić węglem :D !

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Jak zrobić węgiel drzewny, bo pisałeś : "Teraz też mamy również możliwość stworzenia węgla drzewnego"?

Zbieram +

genimgphp.png

10555.png

18706.png

6833.jpg

6957.jpg

Opublikowano

To co można dać jako ogień tutaj:

 

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Smelting

 

Ja najczęściej używam węgla chyba że potrzeba mi coś na dłużej to wrzucam wiadro z lawą :P

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Aareks

Do piecawrzucaszna dole np węgiel lub deski a na górze drewno (zcięte z drzewa)

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Ja pale węglem, drewnianym węglem, i jak mi drewno nie potrzebne to drewnem :]

Ale najbardziej opłaca się węglem =)

Reklama:

userbarwb.png

Opublikowano

W sumie nie znalazłem innego zastosowania dla węgla niż palenie w piecu więc co ma się walać po skrzynkach.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Najpierw robie węgiel drzewny paląc deskami, potem robię staka pochodni, po czym resztą węgla pale już w piecu. Lawą nie pale bo nie opłaca mi się. Wolę stracić 8 węgla na przetopienie staka niż wiadro lawy, bo jak coś wrzucam to nie czekam tylko ide coś robić, więc lawa by mi wystarczyła pewnie tylko na 1 staka :P

Opublikowano

tylko węgiel, zawsze jest go w zapasie, lawa moim zdaniem zupełnie nieekonomiczna. stack węgla starczy na duużo dłużej, a targać te wiadra do kopalni, kombinować z lawą, przekombinowane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...