Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zainstalować pliki serwerowe 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Akurat nie grzebalem.Tylko game mam zmienione.na Moje(zmienoony pong).To wina game?

Opublikowano

ja_pierdole_952_171.jpg
No ja pierdole pytać jeszcze o hasło do swojego systemu operacyjnego..

Visitator huju zajebany czytaj ze zrozumieniem.

Nie do ciebie pisałem więc zamknij kurwa MORDE SZMATO!

Już normalnie patrzeć na twój nick i posty nie moge.

Jak coś pierdolniesz to normalnie płakać można...

 

Schittset,

to napisz co tam jest z tym pongiem.

I czy go się zmienia tylko w game i w binie czy gdzie?

A co do tego hasła to w tej bazie jest jakieś inne.

Żadnym nie mogę tam wejść.

No i co do tego spol.

To ma być client z metin 2010 r. ze zmienionym serverinfo?

sygna RMCF1902

Opublikowano

Dobra Schittset dużo gadasz mało robisz...Jak już robisz tuta to napisz wszystko

a nie połowe.To tak jak ja bym napisał tuta na skrypt do statusu serwerów dopolowy.

 

 

Także albo nie masz mózgu albo twoje IQ=4

Opublikowano

Schittset,

to napisz co tam jest z tym pongiem.

I czy go się zmienia tylko w game i w binie czy gdzie?

A co do tego hasła to w tej bazie jest jakieś inne.

Żadnym nie mogę tam wejść.

No i co do tego spol.

To ma być client z metin 2010 r. ze zmienionym serverinfo?

Wkurwiasz mnie, hasło jest zależne, czyli jest takie jak ustawiałeś przy instalacji mysqla.

Co do pongu, to musi być i w metin2client i w game.

Nie da się zrobić spolszczenie, only metin2client ;>

Dobra Schittset dużo gadasz mało robisz...Jak już robisz tuta to napisz wszystko

a nie połowe.To tak jak ja bym napisał tuta na skrypt do statusu serwerów dopolowy.

 

 

Także albo nie masz mózgu albo twoje IQ=4

Jak masz wyzywać, to wyjdź.

Co masz do połowy ? Jest jak zainstalować ;) Poczytaj nazwę tutka, później coś napisz.

Opublikowano

Wkurwiasz mnie, hasło jest zależne, czyli jest takie jak ustawiałeś przy instalacji mysqla.

Co do pongu, to musi być i w metin2client i w game.

Nie da się zrobić spolszczenie, only metin2client ;>

Jak masz wyzywać, to wyjdź.

Co masz do połowy ? Jest jak zainstalować ;) Poczytaj nazwę tutka, później coś napisz.

 

Dobra Schittset , Domkis napisał co miał powiedzieć i tyle , gówno umiesz , gówno wiesz a tutki piszesz , chyba dla tego moda straciłeś , ciekawe kto Ci metin2client.bin rozpakuje czubie , chyba że chiński umiesz.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

OMG!

Schittset,

ale napisz też co to jest ten pong.

Nie dawno pojawiło się takie pojęcie i z czego kurwa wszyscy mają się dowiedzieć co to kurwa ma być?

...

sygna RMCF1902

Opublikowano

ja_pierdole_952_171.jpg

 

Visitator huju zajebany czytaj ze zrozumieniem.

Nie do ciebie pisałem więc zamknij kurwa MORDE SZMATO!

Już normalnie patrzeć na twój nick i posty nie moge.

Jak coś pierdolniesz to normalnie płakać można...

 

Schittset,

to napisz co tam jest z tym pongiem.

I czy go się zmienia tylko w game i w binie czy gdzie?

A co do tego hasła to w tej bazie jest jakieś inne.

Żadnym nie mogę tam wejść.

No i co do tego spol.

To ma być client z metin 2010 r. ze zmienionym serverinfo?

 

Kto "chuje" ujmuje dostaje same dwóje xD

(PS: Chodzi o ujmowanie "c")

(PS2: Naucz się ortografii dziecko xD)

(PS3: Pozdrawiam xD)

 

@POST2 TEGO USERA:

 

Pong to aplikacja która podaje czy użytkownik jest podłączony do sieci a zarazem identyfikator.

 

Tylko debil w to uwierzy..

neveria_team.png

Opublikowano
Dobra Schittset , Domkis napisał co miał powiedzieć i tyle , gówno umiesz , gówno wiesz a tutki piszesz , chyba dla tego moda straciłeś , ciekawe kto Ci metin2client.bin rozpakuje czubie , chyba że chiński umiesz.

Czubem nazywaj siebie ;>

Tutaj masz rozpakowane metin2client.bin ;)

zzzn.png

Opublikowano

Czubem nazywaj siebie ;>

Tutaj masz rozpakowane metin2client.bin ;)

zzzn.png

 

Nie wiem czy wiesz.. ale to tylko edycja pliku w systemie szesnastkowym -.-

Więc czubem możesz nazywać jedynie siebie, rozpakowanie pliku złożonego z sbp.

Praktycznie nie da się "rozpakować" jest to długa funkcja złożona poprzez dissambleracje danego pliku, po dekomresję xD

neveria_team.png

Opublikowano

@UP Tak, tylko że spróbuj edytować normalne spakowane metin2client.bin ;>

To jest rozpakowane ;D

 

@

http://www.speedyshare.com/files/26424066/Archive.7z

[url="http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=18510a46263f68c1e1c315e43fc0d3df231827231f48201b83ea16273a2a143d-1295737733"]http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=18510a46263f68c1e1c315e43fc0d3df231827231f48201b83ea16273a2a143d-1295737733[/url]

 

tu masz spakowane i rozpakowane metin2client -x

zobacz na różnice ;)

 

Ty widzieć różnica ?

 

@Rozpakować, w sensie odwrócić proces kompresji ...

Nie w sensie dostać się do kody źródłowego ;>

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Program_do_kompresji_plik%C3%B3w

Opublikowano

@P Tak, tylko że spróbuj edytować normalne spakowane metin2client.bin ;>

To jest rozpakowane ;D

 

Rozpakowane mówisz? Chyba zwyczajnie zdekompresowany plik UPX'em ;)

Gdybyś miał ten plik rozpakowany, to byś miał jego kod źródłowy :)

Acha, może też mówisz o wyjęciu plików 7zip'em które pliki nic nie są warte o.O

Pozdrawiam.

neveria_team.png

Opublikowano

Wypierdalaj Visitator jak się nie znasz.

Po huj kurwa posty tutaj piszesz?

Co jest kurwa?

Nie udzielaj sie kurwa i idz do tego swojego VISSRADO kurwa serwera...

Ja to normalnie podziwiam Schittset że dla tych jebanych dzieci neo (w 90% [w tym ty]) robi tutoriale bo naprawde nie zaslużyli.

Ja to już nigdy wam tutoriala nie zrobie bo nie i huj.

A dużo mógłbym tutaj tutoriali zrobić, rzeczy o których większość nie ma pojęcia.

Dziękuje dobranoc...

sygna RMCF1902

Opublikowano

@UP Tak, tylko że spróbuj edytować normalne spakowane metin2client.bin ;>

To jest rozpakowane ;D

 

@

http://www.speedyshare.com/files/26424066/Archive.7z

[url="http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=18510a46263f68c1e1c315e43fc0d3df231827231f48201b83ea16273a2a143d-1295737733"]http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=18510a46263f68c1e1c315e43fc0d3df231827231f48201b83ea16273a2a143d-1295737733[/url]

 

tu masz spakowane i rozpakowane metin2client -x

zobacz na różnice ;)

 

Ty widzieć różnica ?

 

@Rozpakować, w sensie odwrócić proces kompresji ...

Nie w sensie dostać się do kody źródłowego ;>

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Program_do_kompresji_plik%C3%B3w

 

No to chyba pisałem post wyżej że plik zdekompresowany UPX'em? o.O

Pobierzcie sobie to co dał Schittset, i pobierzcie ten program (UPX)

http://www.dobreprogramy.pl/UPX,Program,Windows,12237.html

I wrzućcie do niego plik "rozpakowany metin2 client" czy jak to tam nazwane było..

I będzie taki sam rozmiar jak spakowany, i na odwrót jak zrobicie..

 

Wypierdalaj Visitator jak się nie znasz.

Po huj kurwa posty tutaj piszesz?

Co jest kurwa?

Nie udzielaj sie kurwa i idz do tego swojego VISSRADO kurwa serwera...

Ja to normalnie podziwiam Schittset że dla tych jebanych dzieci neo (w 90% [w tym ty]) robi tutoriale bo naprawde nie zaslużyli.

Ja to już nigdy wam tutoriala nie zrobie bo nie i huj.

A dużo mógłbym tutaj tutoriali zrobić, rzeczy o których większość nie ma pojęcia.

Dziękuje dobranoc...

 

I ta kaleko społeczna, jak ktoś nie jest kaleką to sam się czegoś nauczy.. ja z tego forum może skorzystałem z "kilku" tutoriali (czyli jakieś ze 3 które mi się przydały) a i tak jakbym dłużej pomyślał sam bym sobie rozkminił, więc kaleko idź spać, widać że tobie do szczęścia tylko tutoriale potrzebne są, do srania też uzywasz tuta? "[Tutorial]Jak się wysrać?" -.-

neveria_team.png

Pasjonat
Opublikowano

a powie ktoś co źle robie ?

 

wgrałem pliki i odpaliłem serwer. w cliencie z beta.metin2 zmieniłem serverinfo serwer próbowałem odpalić na hamachi i na localhoscie ale cały czas mi pokazuje Zła nazwa użytkownika lub hasło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...