Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Smocze Monety Bez Wypełniania Niczego


dadulek6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Grzebałem po stronce Metin2.pl i znalazłem pewien bug.

 

Wchodzimy Doładuj SM >> Rozmowa telefoniczna >> Tel. Stacjonarny

 

Czekamy chwile po czym pojawi się pasek. Będzie liczył % tak jak w instalacji.

 

Kiedy dojdzie do końca odświeżamy stronę i mamy SM.

 

Liczę na ---

 

PS. Nie wiem jak to się stało xD

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

Oczywiście z czasem jak ten pasek się ładuję ,środki z komórki też nam odchodzą.

Przy telefonie stacjoonarnym ,jedynie mama będzie płacić za rachunki kosmiczne ceny.

Gratuluje poziomu nauczania w twojej szkole.

 

Z czasem kiedy dzwonimy ,czas w którym nie odkładamy telefonu ,jest naliczany w $ które nam odchodzą ,czas jest pokazywany jako pasek.

Opublikowano

@UP2

@UP

 

Tak ale nie dzwoni się pod ten numer

Nie dzwoni ,bo sam odsyła cię pod odnośnik.Na którym wystarczy wybrać numer.A pasek idzie w "górę".

Człowieku ,czy Ty do jasnej cholery myślisz ,że bug na metin2.pl ,dodany przez administratora ,byłby dodany umyślnie?

I nikt by tego nie zauważył?

Albo to jest po to ,aby nabrać dzieci neo na kilka tys.

Albo poziom edukacji w twojej szkole jest równy 0.

Opublikowano

Co za.... Nie dość że matce pewnie nawalił na rachunku kilka setek to jeszcze nabiera nas na takie numery. Moderatorzy na pewno nie dodaliby czegoś takiego żeby tracić kasę na SM. Chłopcze spójrz prawdzie w oczy, nie oszukasz nas ot tak. Słabe. -.- . Poziom inteligencji =0

fffgl.png

 

 

 

Chcę mieć nadzieję, by móc wierzyć,że niemożliwe nie istnieje,że nigdy nie mówi się nigdy,że wiara czyni cuda,mieć nadzieję,że nigdy nie zdobędę się na to,by zebrać siły i zniszczyć wszystko, co sama osiągnęłam.... [AnAzIsS]

Opublikowano

@Topic , nie polecam .

Dostałem bana automatycznego, choć dotarły smocze monety. (5sm).

beznazwy1in.jpg

Sygna by EmpioS

Opublikowano

Mi to nie dziala.

Gdy czekam około minutę pojawia się " Proces uiszczania opłaty nie został rozpoczęty"

I w komórkowym i w stacjonarnym.

CX7Rrj.png

Opublikowano

nie wiem w ogóle czemu rodzi się tu taka dyskusja. Tenże Sposób to jeden wielki shit i fake, więc zamknąć i zapomnieć.

 

Pozdro

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

Być może, że ktoś zamawiał SM w tym samym czasie co ty kliknąleś w Tel. Stacjonarny, i numer wygenerowany dla ciebie był taki sam jak tamtego kolesia. On zadzwonił na numer, a ty nie > SM przyszły do Ciebie.

 

PS. Mogę się mylić B)

Opublikowano

Być może, że ktoś zamawiał SM w tym samym czasie co ty kliknąleś w Tel. Stacjonarny, i numer wygenerowany dla ciebie był taki sam jak tamtego kolesia. On zadzwonił na numer, a ty nie > SM przyszły do Ciebie.

 

PS. Mogę się mylić B)

W ogóle wysyłając jakiekolwiek połączenie jest licznik czasu ,i kwoty jaka idzie w rachunek.

Nie ma czegoś takiego.

Opublikowano

Filmiku nie mogę zrobić bo teraz mi też nie działa. (I tak nie umiem robić)

Pisało, że Proces uiszczania opłaty trwa i się pasek ładował.

Ja tak miałem więc dałem tut.

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

Fake, nie działa

nie ma co sprawdzać nawet

przeczytać, spróbować, zapomnieć i ZAMKNĄĆ TEMAT!!

dziękuję.

2mo740k.jpg

Opublikowano

Nie działa. Aby pasek zaczął się ładować trzeba zadzwonić pod wyznaczony numer. Dziękuję dobranoc. Do zamknięcia.

 

Po chwili oczekiwania jak napisałeś w "tucie".

 

Proces uiszczania płatności nie został rozpoczęty
Nie wybrałeś numeru serwisu. Rozpocznij proces uiszczania opłaty na nowo i wybierz podany numer serwisu.

Załamka totalna.

drhousetagrogi.png

Sygna by Tamis

<3

Tu był reklama

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...