Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Moja 1 sygna.... nudziło mi się...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nudziło mi się trochę dzisiaj więc daje tu swoją takową pierwszą sygnaturę zrobioną w Gimp 2, więc jak można proszę o wyrozumiałość.

 

P.S OCENY WOJTASKA SIĘ NIE LICZĄ! @ Wojtasek nawet nie pisz.

 

Screen:

 

sygna3.png

 

Dajcie oceny od 1 do 10 np. 2/10 coś takiego.

 

I komentarze.

 

Dzięki...

"There is no other...then Tibia"
00034718xn1.gif
"Obama r0xi"
Opublikowano

fajna czcionka jak z NFS Carbon ;] i za zolto.

fakt wojtasek ocenia za ostro ;p np ja napisalem co robie zle WSZYSTKO ROBISZ ZLE xD

za sygne jak na 1 3,5/10

 

@down ja super sygn tez nie robie moja 1 to bylo dnoo totalne

fajna czcionka jak z carbona xD

sygnakopia.png

 

Tak i Nie na drodze xD (animacja) zobacz ;]

Bębnyyy!!! (animacja) zobacz ;]

Opublikowano

@up

 

Bravo, o takiego mi chodziło, nie jest zniekształcony lol...., tylko skurczony bo render był wielki.

 

@topic

 

I jak możecie do dawajcie oceny np 1/10 czy cuś.

"There is no other...then Tibia"
00034718xn1.gif
"Obama r0xi"
Opublikowano

Bardzo mi się podoba ta sygna :D 6/10 :D

Mógłbyś podać nazwę czcionki :)?

==============

 

Gb? warrock? nick pr0winn3r

 

==============

Opublikowano

Jak na 1 raz , to 3,5/10

 

i render troche zniekształcony ;/

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

6/10

Ogólnie spoko sygnaturka ale za dużo tego jednego koloru za mocno razi w oczy :P

Opublikowano

Kolejny który boi się słusznej krytyki od wojtaska...

 

Według mnie 3/10 za brushe na łapie i nawalone żótym

 

Opublikowano
Kolejny który boi się słusznej krytyki od wojtaska...

 

Według mnie 3/10 za brushe na łapie i nawalone żótym

 

 

SLUSZNEJ KRYTYKI SOOOORY BARDZO ALE TROCHE PRZESADZA.

Ciagle mysli,ze tylko on ma talent a tu duzo userow dopiero go rozwija a nie wielki MASTEREK

A co do slusznej krytyki? czy pisanie ssiesz do dupy i wypier***** z tym to sluszna krytyka?

sygnakopia.png

 

Tak i Nie na drodze xD (animacja) zobacz ;]

Bębnyyy!!! (animacja) zobacz ;]

Opublikowano
SLUSZNEJ KRYTYKI SOOOORY BARDZO ALE TROCHE PRZESADZA.

Ciagle mysli,ze tylko on ma talent a tu duzo userow dopiero go rozwija a nie wielki MASTEREK

A co do slusznej krytyki? czy pisanie ssiesz do dupy i wypier***** z tym to sluszna krytyka?

 

 

Eww przesadzacie^^, ja tam to lubię xDDy.

A sygna jest zbyt bananowa =x a tiak tio 6/10 zia fiajne efiekty x3

8be0538d9bc2660d.jpg
Opublikowano
SLUSZNEJ KRYTYKI SOOOORY BARDZO ALE TROCHE PRZESADZA.

Ciagle mysli,ze tylko on ma talent a tu duzo userow dopiero go rozwija a nie wielki MASTEREK

Bo taka prawda... Jak ktoś da prace którą nie można nazwać sygną a jakiś n00b (sorry) napisze 4/10 to co z tego skoro napisał to poto aby nabić sobie post i nie wie nawet co autor sygny użył przy jej robieniu? Czy jak ktoś napisze fajna sygna 5/10 to znaczy, że jest dobra? Nie... Czy nigdy nie przyszło wam do głowy, że jeśli Wojtasek napisze, ze praca zassysa to tak jest naprawde? Myślicie, że on to robi żeby was obrazić? Ruszcie troszkę mózgiem...

 

@topic

Pracka słaba... nie nakładaj takich gmek w trybie mieszania zwykły bo tylko psują prace. Ramki jako blask wewnętrzny są kijowe. Render zniekształcony. Grrr Trzymać $h1fT!!111 Napis nie jest fatalny ale także nie jest dobry... 1/10

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...