Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New!]Następca Metin 2 . -Wypowiadajcie Się .


Kierownik !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może jestem głupi, ale jak to pobrać?

No raczej.

Wchodzisz na:

http://divinesouls.outspark.com/

Klikasz "Download Now", rejestrujesz się i git. (rejestracja wymagana do ściągnięcia gry, chyba ;o)

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No raczej.

Wchodzisz na:

http://divinesouls.outspark.com/

Klikasz "Download Now", rejestrujesz się i git. (rejestracja wymagana do ściągnięcia gry, chyba ;o)

 

Klikam w "Free Game Download"

 

I tekst:

"Divine Souls is in Stress Test mode

and is currently not available for new downloads."

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Tutaj macie polską gildię .

http://divinesouls.xup.pl

Największa jak narazie - w ilości Polaków na DS : ))

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

Powiem tyle teraz każda (no prawie) gra jest lepsza od metina a na pewno to w wersjach anglojęzycznych gdyż normalnie idzie sobie z ludźmi pogadać i nikt nie prosi ciebie non stop o podexpienia ani o kasę.

Gra ogółem jest dobra i o niebo lepsza od metina lecz czekam na coś lepszego ;] Np nowa kronika lineage2 lub Tera online ;]

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Ludzie skończcie pierdolić o tym metinie ze jest nie zastąpiony i inne gówna.Taka jest prawda,że to jest najgorsza gra w jaką kiedykolwiek grałem(metin 2),tibie wole.Gówno takie jakies dzieci uzaleznione od tej pierrdolonej gry.Chuj mnie obchodzi ze wbiliscie +9 eq bez yangów.

Zgadzam się z Yuriy że kazda gra jest lepsza od metina 2.Cóż, nie będe się kłócił bo zaraz jakis no life wpierdoli mu tu posta ze jestem pojebem.Trudno,metin to gówno dla dzieci ze zwaloną psychiką.

Co do gry,to możę być fajna,warto by sciagnac.

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Ludzie skończcie pierdolić o tym metinie ze jest nie zastąpiony i inne gówna.Taka jest prawda,że to jest najgorsza gra w jaką kiedykolwiek grałem(metin 2),tibie wole.Gówno takie jakies dzieci uzaleznione od tej pierrdolonej gry.Chuj mnie obchodzi ze wbiliscie +9 eq bez yangów.

Zgadzam się z Yuriy że kazda gra jest lepsza od metina 2.Cóż, nie będe się kłócił bo zaraz jakis no life wpierdoli mu tu posta ze jestem pojebem.Trudno,metin to gówno dla dzieci ze zwaloną psychiką.

Co do gry,to możę być fajna,warto by sciagnac.

ogarnij chłopcze bo cie chyba ze smyczy spuścili .

bo zaraz jakis no life wpierdoli mu tu posta ze jestem pojebem

nie trzeba być no lifem żeby stwierdzić ten fakt .

ja w metina grałem , mile to wspominam i nie mam zwalonej psychiki .

podnieca mnie czytanie takich postów . skoro wolisz tibie , graj w tibie i wypierdalaj !

Opublikowano

@Klaskaj jak ty umiesz dobrze odp na takie pojebane posty:)

Gra nie jest podobna do metina,jak jest za duzo animacji to tez nie wciagnie.

A po za tym gra wydaje sie byc skomplikowana

sstwc.jpg

Opublikowano

Ja nie będe pisał że Metin jest najlepszy czy najgorszy. Gra jak gra . Każdy ma inne poglądy . Jedni lubią chińskie nawalanki a inni lubią angielskie fantasy . Nic trudnego

Gra fajna ale szkoda że nie można pobrać ...

@444 post WWWWWWWWEEEEEEEEE :D

Opublikowano

Wiem ,wiem gra sprawia takie wrażenie . Gdyż jest nowa .

Grając w metina też wszystko było dla was 'inne'

Grając wowa , nie odrazu zakapowaliście o co w tym chodzi .

Po wymaganiach możecie sobie powiedzieć - mniej graczy ,mniej nobów ,mniej hakerów .

Wyszcy jesteśmy uzależnieni od Metina . Taka jest prawda . Dlatego czas na zmiany - jak dla mnie to chociaż

niech jakiś modek doda Dział z tą grą : ))

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

Nie ma podobnej gry to metina, nikt nie wie dlaczego.

Po prostu ma taką atmosferę ..

 

A ta to najzwyczajniejsze fantasy mmo. Nie widzę w niej nic odmiennego.

 

P.S. Polecam Blade And Soul.

Postawili na dużą ilość efektownej walki, więc nie będzie nudno jak w innych grach.

Strony nie dam bo dostane bana jak Merkon -.-końcówka .pl

Gra jeszcze nie wyszła, ale podobno będzie w chiński nowy rok. (1 luty)

I na początku będzie po angielsku i koreańsku, ale to chyba nie problem.

 

 

To powinno was zachęcić

www.youtube.com/watch?v=dd0-_gIizic

www.youtube.com/watch?v=US0raubMNBU

www.youtube.com/watch?v=mNFjqF3QmeU

o p2p nie wspominam ^ ^

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

Gra fajna, zagram jak będzie polska wersja.

 

Englisza nie umiem zbytnio raczej deutsch :D

 

Dobre gry na szczęście nie są po Polsku, co odciąga ludzi z małą inteligencją (oczywiście nie wszyscy). Podobno ma być jeszcze wersja rosyjska.

 

@down

 

Hitem biggrin.gif? Chyba bardzo w wąskim kręgu...

Opublikowano

Wg mnie z recenzji fajna gierka ale zdecydowanie gorsza od Vindictusa ^^

Pobiore w szybkim czasie i się luknie . Narazie dostajesz ocenke :))

Opublikowano

Metin to jedna z najsłabszych gier 3d ,o największej liczbie graczy.Jak na taką grę. Nie ma to jak ,najłatwiejsza do ogarnięcia gra 3D.

"Metin jest jak narkotyk" Otóż nie jest.Zależy jak do tego podchodzimy ,dorosły człowiek który pracuję po 10H+ i ma na utrzymaniu rodzinę ,nie ma czasu na takie gry.

Gra jak gra ,uzależnia najczęściej z nadmiaru wolnego czasu.

To że ma słabą grafike ,i brak fabuły ,to nie znaczy ,że nie ma w niej nic do roboty ,bo exp to największy pożeracz czasu.

Co do tej gry ,to nie wiem co jest w niej takiego"podobnego".

Trzeba wyczekać na Guild Wars2 i tyle.

Będzie podobno bez -abonamentu ,ale nie będę tworzył spamu.

 

@Vindictus dobra gra ,bardzo dobra grafika ,ale WoW'a fabułą nie pobije.

Opublikowano

HAHAHAHAHAHA!

Divine Souls ,to gówno.

Czekajcie na Vindictousa (czy jak to tam się pisze)... ,albo C9.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Metin to jedna z najsłabszych gier 3d ,o największej liczbie graczy.Jak na taką grę. Nie ma to jak ,najłatwiejsza do ogarnięcia gra 3D.

"Metin jest jak narkotyk" Otóż nie jest.Zależy jak do tego podchodzimy ,dorosły człowiek który pracuję po 10H+ i ma na utrzymaniu rodzinę ,nie ma czasu na takie gry.

Gra jak gra ,uzależnia najczęściej z nadmiaru wolnego czasu.

To że ma słabą grafike ,i brak fabuły ,to nie znaczy ,że nie ma w niej nic do roboty ,bo exp to największy pożeracz czasu.

Co do tej gry ,to nie wiem co jest w niej takiego"podobnego".

Trzeba wyczekać na Guild Wars2 i tyle.

Będzie podobno bez -abonamentu ,ale nie będę tworzył spamu.

 

@Vindictus dobra gra ,bardzo dobra grafika ,ale WoW'a fabułą nie pobije.

znam wiele dorosłych osób z rodzinami którzy grają w metina w pracy lub po pracy .

a po za tym metin ma fabułe . kamienie metin spadły na ziemie i masz je rozpierniczyć to też jest coś . poza tym zadania od npc tworzą jedną historie .

nie wiesz ? = nie pisz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...