Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Newsy Ze Świata Combat Arms


Zavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mamy ss z oryginalnej strony nexona, tylko zaufanej, która szybko się aktualizuję.

 

Jeśli Nexon nie zaktualizuje "GŁÓWNEJ BAZY DANYCH" tabela będzie inna.

 

PS.Znając życie, przed Redevilem jest Dime030 i _OCEAN

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po długiej walce z aktualizacją statystyk (nie wiem czemu nie mogłem dodac rang, zle rozszeżenie [gif], pomimo,że [gif'y] z innej strony działały.. Ehh, Życie.

 

Aktualizacja na dzień 28.03. Sporo zmian.

Opublikowano

LOL Co do BurHuntera , no bo jak on to robi ?? Ciśnie na TK w FT czy co ?? Ale by był w rankingu !!

Ja tyle exp'a wbijam w tydzień a nie w dzień..

 

A @Omek Nexon strony Eu chyba jej nie aktualizował więc za dużo się nie naczytałeś , sprzed dłuższego czasu staty co nie ???

Opublikowano

BurHunter1 gra non stop Desert Thunder przy jednej grze ma około 15k pkt w 3 albo 4 min to wychodzi jakieś 250exp albo nawet więcej

Godzina ma 60min gra trwa max 5min

60:5=12

12gier w jedną godzine co daje

12*250exp=3000exp w godzinke

gra pewnie dziennie jakies 9godzin czyli 9*3000=27000k exp

Niewiem czy dobrze obliczyłem ale chyba jakoś tak

 

Edit: sOrY MiAłEm NaPiSaĆ BuRhUnTeR1

Opublikowano

po pierwsze "endynem" teraz nie gra to jeszcze o nim nie gadają... A to, ze wbija tyle expa to to jest realne... Nawet ja kiedyś wbijalem na innym koncie czasem po 20k expa. A po za tym pomysl, ze nasz kochany no-life "burhunter1" nie ma 1 gracza tylko pewnie z 4 osoby tam grają.

Opublikowano

@Saint najpierw pomyśl później napisz.

@Top Bur zbliża się do rangi, jeszcze troche i będzie miał największa rangę. Ciekawe czy po wbiciu skończy grać w ca.

Opublikowano

Prosze nie zakładac głupich tematów, typu "Ban dla XXXX".

 

Jeżeli taka osoba bedzie zbanowana, założe osobny temat z [color="#FF0000"]dowodami i potwierdzoną banicją.[/color]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zamiast sprawdzać w statystykach etc. nie lepiej wbić platinum ch2 i przejechać z boku graczy? ja tam burhuntera (czy tam redelvisa) widzę codziennie ;] tylko teraz chyba jedzie na DT i go nie ma^^

@down: hehe literówka, chodziło mi że nie ma go w lobby:P

ja tam na niego/z nim nie gram to często jest room z S elite więc..i do tego trudno wbić

bo np. Scarex to OMA zapierdala;d

@Zav no ale jak ktoś chce autograf to do platinum:D

Opublikowano

@ up

"tylko teraz chyba jedzie na DT i go nie ma^^ "

 

jakbys nie wiedzial to ten no skill caly dzien gra DT, przez moich kumpli nazywany ft noobem ale to prawda

Opublikowano

A co to da, w dodatku, na pewno nie znajde w jednym momencie 10 top graczy.

 

W końcu zaktualizowane statystyki, OCEAN wraca na liste, robie update na dzień dzisijejszy.

 

@edit

 

po update

Opublikowano

@up

 

Uwierz mi,że można.

 

Np greatfulled wbił kilka miesięcy temu GOA na CA NA, (8 mln expa) a teraz ma 9.5 mln.

 

W dodatku CA to samograj.

Opublikowano

 

1 SA.pngburhunter1- rank_54.gif 7,633,115 2.23

 

 

2 DE.pngScentiic icon_star_lv3.gif 7,006,312 2.70

 

 

3 GB.png-SRL- rank_54.gif 6,805,031 1.20

 

 

chyba coś nie halo... Jak scentic może mieć tyle exp, a niższy lvl od -SRL- ?

 

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Kurwa, czepiacie się, jakby to była jakaś afera ; o.

 

Po prostu jest ciąg erbaz.ca/rank/5x i zamiast x dałem 3 a nie 4.

 

Loozik, to się wytnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.burhunter1- awansował jako pierwszy na najwyższą rangę w Combat Arms - Marszałka rank_55.gif

 

 

Popraw bo nie jako pierwszy w CA tylko W CA EU ^^

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Myśle, że nie ma sensu aktualizowac, bo i tak jest znikome zainteresowanie + statystyki żadko się aktualizują.

 

Topic = outl

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...