Skocz do zawartości
Bambus3k™

Obsługa Programów Do Nagrywania Video

Polecane posty

Gość Mounthains

Zajebiste. Tylko nie widzę tego małego tekstu

• Lubię 3

Czcionkę już powiększył ;)

Teraz jest dobra, wcześniej była za mała

Wady & Zalety Camtasia Studio

Popraw na Wady ;]

Co do poradnika - zajeb*sty ;d

Plusik oczywiście jest ;>

Hehe za poradnik + nigdy za cos takiego bym nie wydal 876 zl NIGDY Bo jak komp padnie to juz po licencji xD

Ale program FAKT dobry taki jak fraps itd

Edytowano przez JakisTamPL

Tam jest błąd, jest napisane "Wedy" xD ale ogółem, fajnie Ci to wyszło.

FULL Wersja Fraps, możesz dopisać:

Działa!

http://www.speedyshare.com/files/26982046/fraps_2_9_3_full_registered_build_6914.exe

Skana zaraz dodam. ( Coś się zryło z VirusTotal.com -_-)

@EDIT

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=5a65df0f22314f7fe97a842ce424944c2fd582d79e36b315fd8fa6bfed4dce0c-1294051657

Wykryło coś Oo"

Kaspersky nic mi w tym nie wykrywa, tak samo jak reszta A-Virów.

Ładnie wykonany tut :P mi się nie przyda ale kuplowi tak leci +

najs ;> łap +

tez mi się podoba :)

Bambus świetna robota...

ja własnie za niedługo bd ściągać HyperCam -a

a chcę na full go znać ,więc przyda mi się (:

• Lubię 3

Ja juz umiem obrabiac i nakrecac filmiki .. Ale poradnik bardzo dobry masz + za to . Trzymaj tak dalej..

Ładnie zrobione +

Wszystko ładnie.. przejrzyście, chociaż o frapsie to ja już daawno zrobiłem.

Dla mnie to do nagrywania obrazu gier to tylko fraps, a nagrywanie pulpitu to tylko camtasia studio.

Ja mam problem z hypercam nagrałem filmik mający 28sekund a ważył 50mb . Jak zmniejszyć wage pliku ?

Autor tematu Napisano

Ja mam problem z hypercam nagrałem filmik mający 28sekund a ważył 50mb . Jak zmniejszyć wage pliku ?

Nom i teraz go sobie konwertujesz w "Windows Media Maker lub Sony Vegas" do *.wmv i pliczek waży hmm.. max 2-3 mb z 50mb, =)

Możesz sobie go też oczywiście przerobić.. Dodać intro jakieś napisy itd..

• Lubię 1

Jego wadą jest tylko to, że możemy go używać tylko w gra. Nie nagramy filmiku przykładowo z pulpitu.

Nie jest to głupie rozwiązanie gdyż po to on mierzy fps i inne rzeczy...

Ze co? Haha xD Kto ci tak powiedzial ze '' tylko w grach '' nie wiem o jakiej wersji frapsa piszesz moze to nie fraps tylko FAPS bo z tego co wiem a wiem dobrze kazda wersja moze nagrywac pulpit jak i wszystkie inne rzeczy. Na dodatek nie dales downloadu pelnej wersji a jest ich pelno w sieci i nie trzeba placic 108 zlotych. -

Ze co? Haha xD Kto ci tak powiedzial ze '' tylko w grach '' nie wiem o jakiej wersji frapsa piszesz moze to nie fraps tylko FAPS bo z tego co wiem a wiem dobrze kazda wersja moze nagrywac pulpit jak i wszystkie inne rzeczy. Na dodatek nie dales downloadu pelnej wersji a jest ich pelno w sieci i nie trzeba placic 108 zlotych. -

1. "tylko w gra" na taki długi tekst każdy może się pomylić...

2. Każda wersja może nagrywać pulpit jak i inne rzeczy? Ciekawe skąd Ty to wziąłeś. FRAPS nie może nagrać obrazu z pulpitu itd.. Więcej na: ( http://technovalley.in/fraps-review/ )

3. Zachowaj to dla siebie, ZASADAMI KONKURSU było m.in

*Zakaz wrzucania nielegalnego oprogramowania lub crakowanych wersji programów.

*Każdy program miał mieć źródło downloadu z oficjalnej strony.

*Opisywany program miał mieć podaną cenę kupna pełnej wersji + formularz gdzie dokonać wpłaty (kupna).

Są ludzie, którzy kupują a nie jadą jak Ty na nielegalnym Windowisie7. Wystarczy, że ktoś na Ciebie "strzeli z ucha" i mamusia będzie płaciła kilka tysięcy za synka komputerek.

Więc piszesz głupoty, szukasz nie wiem, haka na mnie? Następnym razem przeczytaj regulamin, pomyśl trzy razy zanim złapiesz się za głowę. Teraz to już za późno pokazałeś, że nie myślisz. Tylko mam pytanie..? Gdzie podział się Twój przecinek w zdaniu?

Pozdrawiam...

@edit

Prowokuj dalej... =)

btw, wiesz co to pulpit.. ?

• Lubię 2

2. Każda wersja może nagrywać pulpit jak i inne rzeczy? Ciekawe skąd Ty to wziąłeś. FRAPS nie może nagrać obrazu z pulpitu itd.. Więcej na: ( http://technovalley.in/fraps-review/ )

Więc piszesz głupoty, szukasz nie wiem, haka na mnie? Następnym razem przeczytaj regulamin, pomyśl trzy razy zanim złapiesz sięza głowę. Teraz to już za późno pokazałeś, że nie myślisz. Tylko mam pytanie..? Gdzie podział się Twój przecinek w zdaniu?

Pozdrawiam...

Nie denerwuj sie tak bo ci zylka peknie. Fraps moze nagrywac pulpit a jezeli nie wiesz o tym to po co piszesz poradnik ? Zrobimy tak : Dam ci link do filmiku na ktorym pulpit ( samemu mi sie nie chce nagrywac ) jest nagrany frapsem KLIK w filmiku zwroc uwage na prawy dolny rog i fps-y z frapsa : ) Nie mysl ze jestes bogiem i ze nie mozesz sie pomylic i nie obraz sie na mnie panie obrazalski i nie placz mi tutaj.

Ps. Gdzie moj przecinek ? Z tego co wiem to twoja dziewczyna nim jest Patryczku.

Nie denerwuj sie tak bo ci zylka peknie. Fraps moze nagrywac pulpit a jezeli nie wiesz o tym to po co piszesz poradnik ? Zrobimy tak : Dam ci link do filmiku na ktorym pulpit ( samemu mi sie nie chce nagrywac ) jest nagrany frapsem KLIK w filmiku zwroc uwage na prawy dolny rog i fps-y z frapsa : ) Nie mysl ze jestes bogiem i ze nie mozesz sie pomylic i nie obraz sie na mnie panie obrazalski i nie placz mi tutaj.

Ps. Gdzie moj przecinek ? Z tego co wiem to twoja dziewczyna nim jest Patryczku.

MakYs odpocznij trochę od tego komputera dobrze Ci zrobi :PP

• Lubię 1

Hejter? No-live?, ależ owszem, jesteś tego świetnym przykładem :) Odejdź od tego komputera, idź do kolegów, (o ile ich masz...<_<) i wreszcie ochłoń, płaczesz to Ty jak patrzysz za majtki -.-

Edytowano przez NooProblem
  • Lubię 1

Napewno się przyda do wrzucenia jakiegoś fajnego nagrania.

119741417891296922683.png

• Lubię 1

Sory za odkopanie ale gdzie sie zapisuja filmiki w HyperCam??

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520215
Użytkowników: 1190575
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: BlackCoffee