Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Następna Część Call Of Duty


*Tabciogaraj*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje powinny zawierać:

 

Nazwa następnej części:

Oparta na:

Czasy:

Poziom trudność według was:

Misje (min. 5):

1 Misja -

2 Misja -

3 Misja -

4 Misja -

5 Misja -

Osiągnięcia (Jak ktoś chcę):

Fabuła:

Coś o następnym CoD'zie:

Okładka: (Jak ktoś chce ! Proszę nie edytować czyichś okładek! )

 

Być może twoją część zobaczymy w sklepach i ją kupimy:)

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

Informacje powinny zawierać:

 

Nazwa następnej części: Call Of Duty Black Ops 2

Oparta na: Wojna w Gruzji/Afgranistanie.

Czasy: 2000-2010

Poziom trudność według was: średni.

Misje (min. 5):

1 Misja - Jesteśmy Rosjanami i musimy zabić dowódce Gruzinów strzelając z helikoptera.

2 Misja - Musimy wejść na terytorium wroga i zrobić rzeź w stolicy.

3 Misja - Gruzini uwięzili jednego z naszych dowódców musimy go uratować i kończy się to zabraniem do więzień żołnierzy którzy chcieli uratować jednego z dowódców.

4 Misja - Po 2 latach udaje się wykopać w ścianie dziure przez która można uciec. Uciekają rosjanie i natykają się na straże zabijają je biorą broń i wychodzą do sojuszników by ich opatrzyli i nakarmili.

5 Misja - Trzeba dostać się na terytorium wroga powstrzymać wybuch bomby i puścić bombę atomową.

Osiągnięcia (Jak ktoś chcę):

Fabuła: Jesteśmy reznovem i chcemy by losy wojny potoczyły się na korzyść rosjan.

Coś o następnym CoD'zie: Będzie wymagała dobrego komputera nie nudzący tryb multiplayer ciekawe fabuła i by gra rozwiązywała dużo problemów związanych z grafiką.

Okładka: (Jak ktoś chce ! Proszę nie edytować czyichś okładek! )

 

Być może twoją część zobaczymy w sklepach i ją kupimy:)

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

RusherTub wszystko pięknie ładnie tylko jeden problem jest, reznov nie żyje ; ) Poza tym czasy 2000-2010 to Reznov ze 100 lat by miał jak nie lepiej ; )

 

Kolejny CoD to jest Modern Warfare 3 tak przy okazji ; ) No i by mogli zrobić wreszcie kampanie tylko niemiecką z czasów II WŚ, Niemcy rozpoczęli IIWŚ, a nadal nie powstała gra która pozwala by nam wcielić się w żołnierza wehrmachtu.

238626.jpg]
Opublikowano

Nową część COD'a tworzy infinity ward a nie Treyarch czyli nie wykorzystają postaci z Black Ops jak dla mnie będzie on miał nazwę Future Warfare i więcej nie umiem wy myśleć ...

Opublikowano

Cod jak zauważyłem idzie w częściach

1 - alianci

 

2- rosjanie

 

3- nie grałem ale też alianci byli

 

4- tu już jest modernwarfare.

 

5- 2 Wojna światowa

 

6- modern warfare 2

 

7- black ops czyli coś w stylu kontynuacji coda world at war

 

a 8 będzie jako Modern warfare 3 według mnie.

 

 

 

Misje nie wiadomo jakie będą lecz myślę że będzie to kontynuacja wojny z rosjanami , i bohaterami takimi jak Price czyli nieśmiertelny gościu występujący w Cod : 1 , 4 , 6.

­39566146920630933015.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...