Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słownik Pojęć Metin2


janek93wrk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AoE (Area of Effect) - obszar dzialania, bicie kilku mobow na raz jednym skillem (czyli skill AoE, to

taki, ktory zadaje obrazenia kilku mobom naraz)

B> (Buy) - Patrz: WTB

DMG (damage) - Obrazenia.

Duel - Pojedynek(pvp)

Eq (Equipment) - Ekwipunek.

Event - Jakies wydarzenie w grze (np. turniej lub raid).

Exp (Experience) - Doswiadczenie

HP (Hit Points) - Punkty zycia.

Item - Przedmiot

KS (Kill stealing) - Bicie potwora z ktorym juz ktos walczy.

Lvl (Level) - Poziom

Mob (Mobile) - Potwor (mobile, bo "ruchomy").

Newbie - Gracz poczatkujacy, ktory dopiero poznaje zasady gry (Nie mylic z Noobem).

Noob - Gracz, ktory nie za bardzo zna zasady gry, przez co utrudnia zycie innym (Nie mylic z

Newbie).

NPC (Non Playable Character) - Wszelkiego rodzaju postacie sterowane przez komputer (jak np.

Straznik Miejski lub Handlarz w Metinie).

Pt (Party) - Grupa

PvP (Player versus player) - Walka z innym graczem.

Quest - Zadanie

Raid - Event, w ktorym grupa osob zbiera sie by pokonac jakiegos szczegolnie silnego moba

(bossa) S> (Sell) - Patrz: WTS

Skill - Umiejetnosc

WTB (Want to buy) - Chce kupic (np. WTB Dlugi Miecz +5)

WTS (Want to sell) - Chce sprzedac (np. WTS Dlugi Miecz +5)

AFK (Away from keyboard) - Z dala od klawiatury

BBL (Be back later) - Bede pozniej

BRB (Be right back) - Zaraz wracam

BTW (By the way) - Przy okazji

CU / CYA (See you) - Do zobaczenia

GL (Good Luck) - Powodzenia

LMAO (Laugh my ass off) - Smieje sie do rozpuku

LOL (Lots of laugh) - Kupa smiechu

NP (No Problem) - Nic nie szkodzi / Nic sie nie stalo / Nie ma za co

ROTFL (Rolling on the floor laughing) - Tarzam sie ze smiechu

IMO (In my opinion) - Moim zdaniem

Opublikowano

Dla początkujących osób na pewno się przyda. A takich nie brakuje. :D Coraz więcej jest pomyłek słownych na "Wołaj", więc "+"

fffgl.png

 

 

 

Chcę mieć nadzieję, by móc wierzyć,że niemożliwe nie istnieje,że nigdy nie mówi się nigdy,że wiara czyni cuda,mieć nadzieję,że nigdy nie zdobędę się na to,by zebrać siły i zniszczyć wszystko, co sama osiągnęłam.... [AnAzIsS]

Opublikowano

Raczej nie przydatne, tutaj nie widzę za dużo takich ludzi co by nie znali tych pojęć. Leci - bo poradnik wcale się nie przyda.

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...