Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie gdzie najlepiej Dropić aby wiadomo trochę zarobić z rękawica złodzieja na Woju Body dodam że mam 66 Lv 589 obrony .

Nie dawaj plusów  Jak już to minuus

Opublikowano

w v2 nic nie zarobisz, metki w lesie to samo - drop prawie zawsze potki ( czasami dropnie bodzio, kamyczek - bardzooo rzadko ) najlepiej metki 65 lvl - KU, czasami kamyczek ;p

Opublikowano

Metki na sohan i doyumwhai (ognista).

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Samyy i Marianoss1234

Macie racje drop z V2 jest nędzny chyba, że się trafi jakaś tarcza z NNO. Jak na razie biję metki na ognistej ale co mniej więcej 15 metek trafi się kamyk zawsze coś bo na twierdzy można sellnąć za 75-80 kk :}

Nie dawaj plusów  Jak już to minuus

Opublikowano

Właśnie w tym problem ja już się nie uczę więc między ta 9 rano a 13tą mało ludzi tam chodzi albo od godziny 23 do tej 02 też jakoś idzie bić bo respią się dosyć ładnie wink.gif

Nie dawaj plusów  Jak już to minuus

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...