Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Teamspeak3] Nie Oficjalny Kanał Team Speak 3 Evonis


Poslaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@Właśnie Dostałem na Team Speak 3 Darmowy Kanał dla Team Speak 3!!

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

Proszę nie dawać Do Kosza ponieważ Chcę Uniknąć Spamu w zapowiedzi .. Zapraszam na Team Speak 3

 

 

proszę mnie nie zrozumieć źle

jest pod 23 kanałęm

Edytowane przez ConnaS

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Kradzież pomysłu po pierwsze !

Po drugie, myślisz, że zgarniesz tysiące ludzi na ten serwer mimo nie wyrażenia zgody Merkona.. Bo jeżeli chcesz tam zebrać tysiące ludzi to to mi wygląda na oficjalny..

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Opublikowano

Jakie Kur.. chęci, przeczytaj sobie moją sygnaturkę debilu. I nie wmawiaj mi, że on to zrobił pierwszy.. Mój pomysł i kolegi powinien zostać naszym, a nie kurw.. jakiś typ przyjdzie zrobi ctrl+c, ctrl+v i myśli, że gotowe. Zobacz sobie ten temat założony przez kolegę kilka dni temu ! http://www.mpcforum.pl/topic/274377-darmowy-ts-3-dla-akzdego-kazdej-gry/

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Opublikowano

eXpus , to pisz normalnie , ja nie patrze na sygnaturki ; p teraz zobaczyłem , że jest to kopia.

1std.png

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Szybko sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

 

Start projektu WSLR Dnia 27.11.12r. Godz. 9.00

Opublikowano

Jeszcze raz wyjedziesz na mnie z tekstem, że jestem 'neosem' to inaczej pogadamy, bo denerwuje mnie to, że jakiś dzieciak przyjdzie sobie, skopiuje i pójdzie na łatwiznę... Ja już sobie pogadałem z autorem na TS'ie, a raczej ja gadałem do niego, bo nie przeszedł mutacji to nie raczył mi nawet kur.. odpowiedzieć.. Otwiera mordę raz na tydzień i tyle.. Szczęście, że pisać umie, lecz napisać czegoś samego od siebie nie potrafi..

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Opublikowano

Zdarzają się normalni ludzie z którymi da się normalnie pogadać. Nam zależy tylko na tym by dać Wam darmowe kanały i żebyście korzystali z tego TS'a. Chcemy wypełnić odrobinę TS'a bo główny admin wydaje na to kasę, a reszta ma za darmo ; ] Dlatego szkoda kasy, którą on wydaje.

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...