Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy Ts 3 Dla Akzdego /Kazdej Gry


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo

zapraszam na darmowy team speak 3 (program ten sluzy do romow ,poruzumiewania sie miedzy innymi graczami ,kolegami :) )

kazdy z was moze prosic o kanal do kazdej gry i kazdego typu rozmow

info ts:

 

Adres :ts15.net-speak.pl

 

port :3360

w razie jakis problemow /pytan pisac na pw

7ddfbc0fa5.gif

 

likei.jpg

Opublikowano

MaKys ty tam idziesz z kolegami rozmawiac czy szukac przyjaciol ??

ja to sie boje ze nie bedzie slotow na nim xD ilo slotowy TS ?

hersygna.png
Opublikowano

na obecnie podanym ts moze wejsc ponad 200 osob a jesli to bedzie za malo mozna wbijac na koljne ts ktore moge podac w pw ale narazie mysle ze to nie bedzie konieczne :)

7ddfbc0fa5.gif

 

likei.jpg

Opublikowano

Również zapraszam na tego TS'a ; ]

 

MakYs tam przychodzi powyzywać tych co nie mają mikrofonu i słusznie, bo nie wiem po co wchodzić na TS'a bez mikrofonu ^^

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Opublikowano

MaKys ty tam idziesz z kolegami rozmawiac czy szukac przyjaciol ??

ja to sie boje ze nie bedzie slotow na nim xD ilo slotowy TS ?

 

Przyjaciol szukac nie musze bo dawno ich mam : ) A chodzilo mi jedynie o to ze mam nadzieje ze osoby ktore nie posiadaja mikrofonu nie beda wchodzic na Ts-a i blokowac slotow...

Opublikowano

Właśnie o to chodzi, żeby było jak najwięcej ludzi na tym TS'ie. Ja wraz z dexter'em reklamujemy TS'a i staramy się o większą ilość ludzi ; )

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Opublikowano

Dexter, popraw nazwę tematu bo popełniłeś błąd :D

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Opublikowano

Nadal proponujemy darmowe kanały dla Gildii, Klanów, Serwerów itp.. itd.. Wystarczy się zgłosić.

Informacje podane są na początku tematu oraz w mojej i kolegi sygnaturze.

Zapraszamy.

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Opublikowano

Nie usunie, a Twój usunęli na moją prośbę ; *

Zapraszamy na DARMOWEGO Team Speak'a 3.

Address: ts15.net-speak.pl

Port: 3360

Darmowe kanały dla Gildii/Serwerów itp, itd..

Więcej informacji na pw. !

80384400986636967106.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...