Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aragog[Pl] [Dedyk]


dvp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serverek fajny,polecam,jedyny - to to ze troszeczke laguje ale gra sie fajnie...nie wiem tlyko czy biolog edytowany...ulepszacze juz usuniete ;]

Nowe konto zbanowane na 30 dni xD Administracja tego forum to banda.. domyślcie się czego ;)

Opublikowano

Fajnie wykombinowali z tą poli ale mogłaby ona byc płatna bo to tak troche za fajnie:).

Tak wogóle to jest dedyk tylko no-hamachi bo lagi jak #### .

Ogólnie fajny ale nie dopracowany i długo nie pociągnie ale za prezkę +.

Opublikowano

Też macie zostaniesz połączony z serwerem?

 

Server ogólnie fajny, ale mooby zlagowane jakieś i przez to troszku ciężko się expi, ale tak to jest okej. ; )

wubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gifwubw.gif
Opublikowano

Serwer elegancko zrobiony, jeden minus to lekkie lagi, jednak najprawde zachecam do gry Jinno, gildia DeviLs; Jak cos pisać do Haomaru.

 

 

Pozdro;)

Opublikowano

OHOHOOOHHOHO, ładne lagi. :*:*:* + moby nie podbiegają jak się klika pelerynkę, ale dmg ostro dostaje się. ; ***

 

ale tak to serwer dobrze zrobiony, poczekam do rana, może będzie ogarnięte to. : >

spongebob1.png

Opublikowano

[GM]Aragog to ciota jak chuj... Banuje za prawde ktora mu napisalem na prywatnej wiadomosci ze jest jebanym noobem bo nie banuje typa co biega z 1hit killerem kolo niego i kikuje wszystkich ludzi.. On na to odpisal ze nie widzi aby on uzywal hacka.. ok, ale to nie wszystko..

Koles z 20lvl'em zabil zjawe czy 9 ogonow i pisze do gm'a zeby go zbanowal a on na to, ze koles ktory zabil bossa jest pro i nie ma 1hit.. smieszne!!!!!!!! a ja dostalem bana za napisana prawde. ;]

bez ofert handlowych.

Opublikowano

Kolejne Polskie gówno takie same jak poprzednie , nie ma sensu na nim grać , nie zagram . ! -

Opublikowano

Jeśli zagląda tu ktoś z teamu serwera to niech napisze, czy coś jest teraz robione z serwerem, że nie można się zalogować. Tzn. loguje, ale jak wybiore postać to wywala.

Opublikowano

Serwer Nawet Nawet ale strasznie mało ludzi ; ///

cooltext494193452.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cooltext494916336.png

 

ef0db4404cbc48c98181f069748b2d76.0.gif

Opublikowano

Hahahahaha... Strona z Arcitcy nie no.. cba.pl.. ja na serwerze hamachi mam wykupioną strone!!;] Wraz z ramką ALE SIARA HAHAHAAH!!!

Ty też już stajesz się żałosny.

Jarasz się tym na co drugim serwerze , a 10zł to nie majątek.

Najpierw kup dedyka , a później jaraj się zjebaną stronką na hamachi za 10zł.

Opublikowano

Do ADMINA ARAGOG!!

http://2011yt2.cba.pl/

 

Masz 48H na usuniecie tej strony.Inaczej sprawa trafia do prokuratury rejenowej w Pszczynie.Sprawa Juz zgloszona do cba.pl

 

Kara za przywłaszczenie praw autorskich wynosi od 2 tys do nieskonczonej kwoty.Zależy na ile to wyceni Sędzia.

 

Powtarzam masz 48H!

Opublikowano

Serwer fajny, aczkolwiek w chuy bugow, wszystkie moby dzialaja jak zbugowane, tj. bija nie podbiegajac. Poza tym nie mozna ulepszac skrzydel, tak samo z bezduchami. wbilem 81 i zauwazylem to ze skrzydlami i bezduchami i zrezygnowalem.

2mfylg6.png

Opublikowano

Jako,że stary twórca generatora reklam Vazixable zmienił treść tekstu w nim i prezentacje zrobione w generatorze od niego wyglądają jak na przykład ten

Więcej możecie poczytać tu :

http://www.mpcforum.pl/topic/278024-prezentacje-serwerow-hamachipilne/

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...