Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytani]Imha - Jaki Lvl Najlepszy?


Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Postanowiłem zrobić sobie droperka do M3 (Imha).

Z EQ problemu nie będzie (może nawet uda się +9 i itemy 1k hp), ale nie wiem, na jakim lvl'u iść najlepiej..

W związku z tym, mam 2 pytania:

 


  •  
  • Na jakim lvl najlepiej dropić RIB'y, FMS'y itp.
  • Kim lepiej dropić - body czy mental i jak dawać skille.

 

Proszę o sensowne wypowiedzi (najlepiej z uzasadnieniem).

Dodam również, że nie gram na hackach, dropić będę 'ręcznie' :D

 

Polecą +/- !

 

Pozdrawiam,

PhoEnix9332 !

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Powiem Ci, że dużo mi to nie dało ;)

Czekam na dalsze wypowiedzi.

 

Mental ma najwiecej defa z tych wszystkich klas a tam ataku nie potrzeba... Praktycznie to spot powinienes rozwalic na 2 skille tak wiec mysle ze dlatego mental bo inna klasa raczej nie utrzymasz spota ^^... No chyba ze bedziesz mial full eq +9 z HP to mozesz isc bodziakiem ale do tej pory chodzilo sie mentalami ^^.

Opublikowano

jak chcesz iść na przeklętego czarnego niedzwiedzia( z niego lotają riby) to idz na 21-24lvl

 

jak normalnie to 9-11lvl na wilkach

 

Tu masz tuty :

http://www.mpcforum.pl/topic/247181-tutorialjak-zrobic-miliony-w-imha/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/190651-poradnikzarabianie-na-imha/

 

 

na 10lvl powinniśmy mieć około 25 w siłe a resztę w witalność,

Silne ciało na poziomie 8 oraz tąpniecie na 1

Postać powinna posiadać następujące eq:

- Żelazna Zbroja Płyt. +5/6

-Tradycyjny Hełm +6

-Bojowa tarcza +6

-Broń i tu ważne, Broń dwuręczna najlepiej na 5 lub 10lvl +6

-Biżuteria: To już mniej ważne ale napiszę, najlepsze są kolczyki na 8lvl chociaż +4 (dają +5 siły) branzoleta, buty i naszyjnik nie są takie ważne (chodź wiadomo, jeżeli mamy jakieś z bonami do HP to bardzo się przydają)

Dodam jeszcze że na przeklęte moby działa bon: Silny Przeciwko Zwierzętom +10 lub 20% i nasze DMG znacznie się zwiększy

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...