Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam 3 pytanka odnośnie talizmanów

 

1. Jakie są nazwy talizmanów na 11dg? są jedne czy różne ? bo chciałbym je zamienic na stafa

 

2. Gdzie je moge zamienić? i jakie go npc?

 

3. Czy najpierw muszę wykonać pare jakiś questów?

Opublikowano

1 Broken key +

Large tong +

Phantom harp +

Evil's heart +

Vindictive spirit's bead +

Hook hand +

Commander's patch +

Sereness's tears +

 

 

 

2 pozbierac wszystkie z tresure box na forgotten world lecz najpierw posjc do npc w alexandrii

 

 

3 wezmiesz te questy od tego npc w alexandrii

tf_funny_cats_screensaver_24297.gif
Opublikowano

tak samo ale nie wiem skąd wziasc

:/

 

i tak życzę powodzenia w wydropieniu kazdej

 

lepiej brac grade 1 tak to solo mozna zrobic caly shipwreck bo latwo jest general moby sa tylko :) zycze powidzenia jeszcze raz

tf_funny_cats_screensaver_24297.gif
Opublikowano

najlepiej ma wizz i rogue ;]

biorą sobie 4* i ide solo, rzuca sobie speed/druga i na invisible idą do boxa, Jak będzie miał szczęście to lotnie Ci się talisman :s

Opublikowano

najlepiej ma wizz i rogue ;]

biorą sobie 4* i ide solo, rzuca sobie speed/druga i na invisible idą do boxa, Jak będzie miał szczęście to lotnie Ci się talisman :s

w 4* są same elity całe pt pada tam a większość osób w nova secie elity walą po 25k+ to co taki wiz czy rogal sam zrobi, rogal albo warrior może iść na 2* max solo

zastanów się

Opublikowano

szczerze mowiac

to nie

poniewaz zeby przejsc z area 1 do area 2 to trzeba poubijac wszystkie moby aby drzwi sie otworzyly bez tego nic nie zrobisz

 

a lepiej chyba zrobic cale FW wieksze szanse na talisman z 3( chyba) boxow

tf_funny_cats_screensaver_24297.gif
Opublikowano

no to idziesz tylko do 1 box'a.

@deepack

rzucasz sobie invisible i idziesz tylko do 1 box'a... dlatego napisałem ze wizz/rogue może tak zrobić

a po 2 im więcej * tym lepiej bo jak idziesz na 2* to może Ci wypaść 2 talismny z jednego box'a boss'a. A jak pójdziesz na 3* to 3 itd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...