Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Używać Komend W Trybie Single Player


ProDesign

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Do wersji 1.3

 

http://dl.dropbox.com/u/17317177/2.3_Dev.zip 

 

Robimy wszystko po staremu - usuwamy MetaInf i wrzucamy pliki z paczki do minecraft.jar.

 

Miłej zabawy :)

Skana nie daje - link wygrzebałem z oficjalnego forum.

Opublikowano

@Up

 

Zaraz ściągne i wytestuje czy mi działa jak działa to masz plusa :D

 

@Edit

 

Dziaaała jak należy + leci .. tylko złap xD

WaldzioxD.png



Opublikowano

Pewnie masz jeszcze stare komendy.

Usuń plik minecraft.jar, włącz grę - gra automatycznie pobierze ten plik i paczki.

Wyłącz gre, uruchom minecraft.jar przez winrara - wywal MetaInf i wklej wszystkie pliki z paczki którą podałem. Wyłącz plik i włącz grę. Powinno działać, jeśli nie to wina leży po twojej stronie.

 

@up#2:

 

No to coś po twojej stronie. Spróbuj przeinstalować całą grę i wtedy wkleić paczkę.

Paczkę testowałem u siebie i działa, jak widać nie tylko mi działa - patrz post pod linkiem.

Opublikowano

Praktycznie nie jestem za czymś co uproszcza grę, ale to może być fajne bo np. żeby się nie zgubić ustawić respawn w domku... ino dać sobie przedmiot:D

 

item <ITEMCODE|ITEMNAME> [ilosc] – Daje przedmiot

 

to jest najlepsze:>

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Opublikowano

Nie ładnie ! komendy już są na wersje 1.3_01 a ty ich nie dodałeś.... zaniedbałeś swój temat -.- jak się tworzy temat i pisze się że będzie się dodawało coraz nowsze wersje to tak się powinno robić. Proszę o to link do najnowszej wersji na bete 1.3_01 http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=100267

Plik macie też w załączniku

Dacie + plisss

(1.3_01-BETA)SinglePlayerCommandsV2.3_01.zip

Opublikowano

dodaj pod 1.3 :)

http://bit.ly/dR5W2G

Pomogłem? Postaw add.png

 

Nie pomogłem? Nie stawiaj nic!

8726.gif25358.gif

minecraftus.png

50 postów [x] Mam mało postów ... Wiesz dlaczego?

100 postów [x] Bo nie spamuje jak neo kid!

150 postów [-]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

/fly latanie ;d

Jeśli zdobęde 1000000+ów to stawiam bigos + piwo wszystkim polakom :P.

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...