Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zarabianie W V2 Na Monastyrze/Feniksie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytałem na jakims forum ,ze mozna duzo zarobic w v2 zbierajac przedmioty ,ktorych nikt nie podnosi ,ale sa cos warte (np zelazny helm). I mam zamiar jutro zalozyc postac na monastyrze lub feniksie (1lvl bez eq) i isc do v2. Tylko nie wiem czy tam dojde i bede mogl zbierac itemki...(ze wzgledu na brak obrony i malo hp) Tak wiec moje pytanie brzmi : Czy bede mogl sie utrzymac przy zyciu w v1 i v2 ? i jaka postac wybrac ?

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Opublikowano

w v2 utrzymasz sie przy zyciu bo moby same nie bija a smieci nikt nie zbiera moja rada zbieraj sztylety i dzwony na 1 pelnym eq masz 10kk

Pomogłem? daj plusa.

Opublikowano

Nieważne, jaką postacią pójdziesz.. Zawsze znajdzie się jakiś koks, który udowadnia, że jest pr0 bijąc 1 lvl. W v1 padniesz już na początku (w pierwszej komnacie i trochę dalej jest po jednej grupce agresywnych pająków [niby jedna grupka, ale na hita polecisz], no chyba że będziesz ich jakoś unikać), poza tym wg. mnie w v1 nie za bardzo się opłaca, już lepiej v2, oczywiście że utrzymasz się przy życiu, ale musisz uważać głównie na pro elo koksów 70+ ;x

1280314365-U1.png

Opublikowano

@Up Jeżeli nie wiesz że można także za darmo mieć SM to się nie wypowiadaj, a tak na marginesie to co Cię to interesuje na co kto pieniądze wydaje -.-

 

@Topic W v2 moby nie są agresywne, spokojnie możesz iść na jakiegoś spota i zbierać itemki. :D

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...