Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ostatnie Pożegnanie - Poglądy Wolnego Człowieka


 RaterR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak po ledwo 7 miesiącach ktoś, kto się wybił cyckami zostaje administratorem to to jest CHYBA jakiś żart.

 

 

nie wiesz za co ma adma wiec sie nei wypowiadaj ok ? ;)

Opublikowano

Jeśli chcesz idealnego świata, pozbądź się ludzi.

 

— Anthony de Mello

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Tak jestem długo na forum, pełniłem funkcję admina i jest też taka zasada, że jeśli admin coś postanowi to tak jest dlatego też nie kwestionuje decyzji chłopaków. Tja... Szczególnie że zabrali ci admina za 1 wpadkę... która w sumie nie podlegała prawu... dobrze wiesz, o czym mowa.

To oni decydują o przyszłości forum oraz o tym jakich ludzi obsadzać na konkretne stanowiska. Wiem też o tym, że jeśli jest osoba która wyróżnia się z tłumu może wskoczyć na odpowiednią pozycję bez formalności.Bardzo możliwe... forum tworzą ludzie i nie można mieć do wszystkiego kija w dupie, ale wiesz.. Idoru czepiała się szczegółów, nie wiem czy to postawa wyróżniająca ją... Więc był w tym jakiś przekręt :) Bo... ja też potrafię być wredna. I nie dostałam KidModa :) Chodzi o to że jeśli widać w kimś potencjał to dajemy mu pole do popisu, ponieważ ona pcha forum do przodu. Trzeba się zastanowić, czy w ten przód nie będzie leżał w dole... :/ Czy decyzje są dobre czy też złe oceniają to sami użytkownicy. Ale jak sam kokosz pisał, na forum nie ma DEMOKRACJI. Co więc po naszych opiniach? Jak najbardziej możecie wyrażać swoje opinie tylko nie wywalajcie gał jeśli ktoś wam usuwa tematy, statusy jeśli obrażacie inne osoby. Można się sprzeciwić lecz trzeba to sensownie uargumentować. Jaki jest sens wyzywania kogoś od najgorszych? To jak się tutaj wypowiadamy świadczy o nas samych i w pewnym sensie odzwierciedla naszą osobowość. Reprezentujmy dobry poziom, nie skaczmy sobie do gardeł i nie obrażajmy. Uwierz mi, że ten temat jak na moje oko nikogo nie obraża. Mówi tylko prawdę.. chociaż częściową. Może Administracja odpowie na zarzuty? A kasuje temat... żeby "ludzie nie wiedzieli". Jak to mówią, na złodzieju czapka gore...

 

 

Na czerwono są moje odpowiedzi do Młodego.

Dziękuję za uwagę.

 

Minusujcie.. Plusujcie takie jest moje zdanie.

I Tak pewnie zaraz skasują temat!

Opublikowano

~Owned - widze po twarzy, że paskud, aktorki porno są zjebane

~Saltaz - co za różnica czy jestem tydzień czy dekade - widze jakie zjeby tu przesiadują ; *

Opublikowano

Na czerwono są moje odpowiedzi do Młodego.

Dziękuję za uwagę.

 

Minusujcie.. Plusujcie takie jest moje zdanie.

I Tak pewnie zaraz skasują temat!

 

Jeśli chodzi o sytuację z odebraniem mi rangi z Kokoszem wszystko wyjaśniliśmy sobie więc nie ma sensu drążyć tego tematu. Dla mnie moja sytuacja jest jasna i dla niego też więc tamta akcja poszła w zapomnienie.

card.png

Opublikowano

No teraz to zaszaleliście , no forum jest fajne , ale też mnie wkurza , że banujecie najważniejsze osoby na forum.

JachuPL - no go to słusznie zbanowaliście , obrażał forum oraz pisał bezsensowne wypowiedzi z ocenami tematu , zamiast dodać coś co wnosi jakie kolwiek poprawy

Schittset - za usuwanie swoich tematów nie musicie od razu dawać perma

Jest jeszcze więcej osób , które dostało to , na co nie zasłużyło , lecz nie jest ich aż tyle co wam się wydaje.No fakt , nikt nie jest idealny , ale chociaż w dziale bany opisujcie bardziej za co i dlaczego banujecie tą , a tą osobę , a nie.W ogóle tu są same wulgaryzmy i duża czcionka więc to strasznie denerwuje i administracja powinna coś z tym zrobić.Co do tego serwera metin 2 to lepiej nie rozgłaszać go , zanim się go nie zrobi (tylko debile tak robią).A co do Dudsonowy , jak już ma tego admina to niech zrobi jakąś zarąbistą skórkę forum , a nie że ma i tylko ma.Sygnatura powinna być mniejsza i obrazki nie powinny zasłaniać całej strony tematu , oraz wypowiedzi sensowniejsze.Podam przykład user dominiczek miał obrazek w rozmiarach 768 x 1024 w sygnaturce i to bardzo denerwowało.Nie dawajcie amina lub moda pierwszej lepszej osobie , bo to i tak działa negatywnie.Co do Kokosza to jest on dobry , jednak powinien ogarnąć bardziej to forum i jak mówię żeby zniknęło wulgarne słownictwo i groźby sobie nawzajem.A tak apropo

Nie ma tego złego , co na dobre by nie wyszło
więc MPC i tak jest the best , nie ma lepszego forum o takich grach jak metin 2 , mu online i WoW oraz grafice itd. Pozdrawiam i proszę aby zastanowić się nad tym co robicie !!
Opublikowano

Jeśli chodzi o sytuację z odebraniem mi rangi z Kokoszem wszystko wyjaśniliśmy sobie więc nie ma sensu drążyć tego tematu. Dla mnie moja sytuacja jest jasna i dla niego też więc tamta akcja poszła w zapomnienie.

doobra...poszła w zapomnienie, ale jakiś fakt został. I mnie osobiście się on nie spodobał... Ja jako administrator 2 forów... Nie zrobiłabym za 1 pomyłkę nikomu aż takiej krzywdy :P Ludzie, to tylko ludzie i błędy czynić mają prawo.

 

Co to pana Pawemol13

zgadzam się.... żadne zwalanie rang czy nadawanie nowych nie pomoże, jeśli użytkownicy nie wezmą się w garść i nie przestaną bawić się w trolli i inne dzieci neo...

 

pozdrawiam myślących.

Opublikowano

Jasne, że mają prawo popełniać błędy ponieważ to tylko ludzie ;) Wiesz rożni ludzie, różne decyzje on jest head adminem i nie nam to kwiestionować. Temat w miarę trzyma ton, aż jestem pod wrażeniem ;)

card.png

Opublikowano

nie wiesz za co ma adma wiec sie nei wypowiadaj ok ? ;)

 

Każdy mądrzejszy widzi. Jak dalej nie łapiesz to jesteś w tej drugiej grupie :/

 

Autor tematu będzie się tak miesiąc bawił, czy może już wypierdalać?

Opublikowano

Każdy mądrzejszy widzi. Jak dalej nie łapiesz to jesteś w tej drugiej grupie :/

 

Autor tematu będzie się tak miesiąc bawił, czy może już wypierdalać?

Błagam, nie zaniżaj poziomu bluzgami, zachowujesz się jak troll

każdy ma prawo do swojego zdania... i nie trzeba mu od razu kazać ... no.

Dla mnie, to on może jeszcze tysiąc razy to opublikować, aż w końcu administracja odeprze argumenty z tego tematu.

Opublikowano

@Up kurwa , dlaczego tu są dozwolone wulgaryzmy i takie obrażanie innych ? Czy tak wolno , to mnie najbardziej w tym forum wkurwia , iż robisz temat dajesz tam jakiś download i inni ci odpowiadają:

O kurwa masz + , jesteś pro elo koks

I co takie posty są dobre , tak ? Zamiast dać + i ocenić plik wypowidając się może go pierwsze sprawdzić , a później pisać swoje opinie i dać tego + a nie , że pisze , że go daje.No to jest czyste spamowanie.Zobaczcie peb.pl , forum wolne od spamu , dajesz download inni też dają ci do tego tematu download , a nie że spamują super działa , dam edita xD

Autor tematu będzie się tak miesiąc bawił, czy może już wypierdalać?
- no jak się nie podoba niech spierdala :P
Opublikowano

~Owned - widze po twarzy, że paskud, aktorki porno są zjebane

~Saltaz - co za różnica czy jestem tydzień czy dekade - widze jakie zjeby tu przesiadują ; *

 

To że gówno wiesz, w dupie byłeś i gówno widziałeś.

Jak można dyskutować na temat o którym nie ma się zielonego pojęcia.

Pasujesz do nich, w dodatku ten buziak był pedalski.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

@Up kurwa , dlaczego tu są dozwolone wulgaryzmy i takie obrażanie innych ? Yyy? :) Kurwa, bo jak tu siedzą trolle, to kurwa się dzieje jak się dzieje. I kurwa twoje bulwersy nic nie zmienią, bo kurwa sam klniesz. Coś jeszcze? :) Czy tak wolno , to mnie najbardziej w tym forum wkurwia , iż robisz temat dajesz tam jakiś download i inni ci odpowiadają:

 

I co takie posty są dobre , tak ? Czemu o tym piszesz? To nie o tym temat. Uspokój swoje dzikie nerwy... Bo chyba nie przeczytałeś mojego posta tak jak trzeba. Zamiast dać + i ocenić plik wypowidając się może go pierwsze sprawdzić , a później pisać swoje opinie i dać tego + a nie , że pisze , że go daje.No to jest czyste spamowanie.Zobaczcie peb.pl , forum wolne od spamu , dajesz download inni też dają ci do tego tematu download , a nie że spamują super działa , dam edita xD

- no jak się nie podoba niech spierdala :P Najłatwiej powiedzieć: nie podoba się to "spierdalaj" a może on sobie chce popłakać? Ma do tego pełne prawo.

 

 

Przestańcie offtopować ;x Ja to zrobiłam właśnie ostatni raz. Bo jakoś nie mogłam się powstrzymać. -.-

Opublikowano

Na forum są dozwolone wulgaryzmy lecz ich nadmiar świadczy o tym, że masz ubogi zasób słów. Nie porównuj forum warezowego do naszego forum, ponieważ to się mija z celem. Nadal nie mogę zrozumieć dlaczego wasz punkt widzenia to: "bo oni" - oni się tak wypowiadają i to ich będą mieli za debili, a nie was.

card.png

Opublikowano

@Autor

1.Weź się schowaj bo małpa dzieci szuka...

2.Może coś w tym jest ale nie mi to osądzać... dopóki mpc jako tako funkcjonuj to jest dobrze więc tego nie psuj bo się wkurwię...

3.Umyj się bo mi budyń stygnie

 

@DOWN

jak się wkurwiam to jestem diabelsko zirytowany i mam chęć komuś wyjebać :}

tCGj4L.png

Opublikowano

ja na forum za długo nie jestem , z tego posta i z mpcleaks dowiedziałem się więcej o forum niż w całym życiu . co do dudsonowej , fajna kobieta , miła i coś tam zawsze robi , nawet aż nad to .

Najpierw CFPS, teraz MPC, nieprzerwana komedia trwa hahaha :D

Pierdolicie głupoty. Nie wiem kim jest dudsonowa, ale z twarzy to jakiś brzydal. Nie wiem za co ma admina, ale ktoś kto pisze że za cycki chyba oszalał - odrazu widać, że ma paskudne.

 

 

~Owned - widze po twarzy, że paskud, aktorki porno są zjebane

~Saltaz - co za różnica czy jestem tydzień czy dekade - widze jakie zjeby tu przesiadują ; *

to było żałosne .

 

młody stracił adma , to był błąd , skoro z kokoszem to wyjaśnili to nie wnikam , ale pomylić sie rzecz ludzka .

@Pawemol

Skoro jesteś za zabronieniem używania wulgaryzmów to ich nie nadużywaj ... I ps mpcforum to nie forum warezowe .

@Saltaz

Padłem , szczerze krótko i zwięźle . Jak dla mnie to plusik :D

@PsychoPl

a jak się wkurwisz to ?

@Topic

Zgadzam się co do wszystkiego z wyjątkiem creative . zabrakło modów w metinie więc co mieli zrobić ? creat nadawał się doskonale , zapieprzał więcej od x070x <- jego własne słowa .

A co do idoruHoshi to masakra .

Opublikowano

Czytając kiedyś mpcleaks stwierdziłem tylko jedno: kokosz to osoba która w swoich wypowiedziach ujawnia swoje "chore" oblicze...

 

Jak administrator poważnego forum reprezentuję on niską klasę, współczuje obecnym modom i reszcie team takiego jakby to nazwać szefa czy może dyktatora?

Opublikowano

ja popieram to jedna to druga osobę ale panowie nie ma co robić jazdy - komu się nie podoba powinien założyć własne forum i tam postarać się wszystkim dogodzić - chętnie dołączę się do takiego projektu - znikną kłótnie i niezadowolenie.

... jestem jaki jestem - piszę jak piszę - mam gdzieś 5* - nie lubisz mnie to twój problem - jesteś nieudacznikiem wyżyj się i daj mi negatywa ...

GM cieszysz się z 5% - najpierw przeczytaj czym jest spam a potem nagradzaj bucu jeden

Opublikowano

Jeżeli wrzuciłeś to po raz drugi to jest oznaka twej słabości.

Całe MPCleaks.pl to jedna wielka próba utraty dobrego imienia MPCforum.pl, sprawy wewnętrzne znalazły wylot, ktoś po prostu nie mógł się pogodzić z pewnymi decyzjami.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Hyhy może jestem na forum od nie dawan ale też wtrące swoje pare groszy.

 

1. Tjaaa ja nie widzałem nic o tym nie wiem nie pisze

 

2. Idoru ? hyhy ciekawy wyjątek- nie widziałem ją ani razu w dziale (może siedze w złych działach?:() a po paru tyg kidmod - szukam aplikacji cyck nie ma kk fajnie niech sobie ma. Jednak gdy dostała moda to przegięcie - opierdala się jak mało jaki mod wpycha się w innym w działy kiedy miała kida czepiała się modów o drobnostki a sama nie umiała do tematów z banowanych dodawać liników (dawmar dostał za to ostro w ciry) jej tutami można się za przeproszeniem podetrzeć - tak na forum o cheatach naprawde przyda się mi tu tut "Jak zrobić superwykurwistegoszamanaszmokaleczeniekurwadawajciemoda". Ogólnie duuupa. A i dziwne zbiegi okolicznośći że sfeet dziefycznki adminuf dostają szybsze awansy dudnusowa idoru - kto następny ? :<

 

3.Nie znam gościa. Nie moge się przyczepić do jego pracy ogólnie git - a kiedy dostał moda było dość gorąco w dziale (puacz neo na evenye), tak że neutralny co do tego jestem.

 

4.Yhym nie chce mi się odpisywać...

 

5.Małe nie porozumienie - jedziemy dalej

 

6.Tutaj jest bitwa! kokosz raz mówi że daje globala bo ładnie za oknem i wg sfetasnie :<. A koń poprawka mou mówi że zależy to od ilośći morderowanych działufff i akcji. To co mam robić jak chce globala? modlić się o dobrą pogode dla kokosza czy brać tysionc milonuf działufff na siebie?.Co do schittseta - cham jakich mało pamiętam jak wbił na mpczata po dostaniu warna odrazu puacz na mnie "Ja Ci dam warna na mpc ty **********666****************" jeden mod tak samo ale akurat wyjaśnione to już jest :<. A dalej do schittiego - zjebał evenye to taki szczegół kolejny :<.

 

7. Mi tam nie przeskadza taka wiadomość a ktoś kto jest na forum pare lat (sam kokosz przyznał że opcja z mailem została dodana yyy cos 2009? dobra nie wiem :<) to by nie poszedł sądzić się z mpc o pare zdań? przytoczył bym jeszcze jakieś paragrafy ale mi się nie chce.

 

8. Nie wiem nic o tym - nie pisze

 

9. Tutaj totalna rozwałka do wszystkich atakujących evenye . Gówno wiecie bo nie rozmawiacie z GM tylko wyzywacie a po co sie pytac po co? żałożę się że każdy cfaniaczek krytykujący evenye wymiękł by gdybym zaprosił go na konfe na skype z jednym z członków teamu evenye.Oczywiście pod względem tworzenia serverów. A no to jeszcze bonusik

 

10. Pani Koniowa yy to znaczy dudnusiowa i jej sfet admin - najpierw dostaje kida 2miech robi ok zna się na grafice pomaga w projektach należało się jej. Mod - no fajnie należy się.Global - Tutaj jest ukryty pod rangą leader co ona włożyła w projekt media? Rodi go stworzył tak że jemu adm się należał bardziej. Dodatkowo fanart to forum drugoplanowe a dudnuśiowa wybiła się na forum drugplanowym w pół roku na admina dziwne co? :<. To tyle a i jeszcze lubi baaaardzo wypominać błędy podam przykład kiedy endymion zajebał jakieś archiwum gg z rozmów dudnusowej z azprime to odrazu zaczeło się wypominanie "A może lepiej znajdz to przeglądając kogoś prywatne archiwum rozmuffff?" lubi też robić z igły widły (niczym kokosz :*** wszyscy admini do siebie pasują) gdy z dordo robiliśmy sobie jaja z fanart (3-4 tematy z galerią z painta +sygny z painta dla zapalonyh metinowcuf. Ona odrazu wielki temat puacz jacy jesteśmy zli i jak zle traktujemy fan art rzal rzal :< RZAALL! raczej wolałbym uniknąć wypowiedzi na te tematy bo chciałem dostać kida - kiedy usłyszałem opowieśći byłych modów (dawmar) o pracy w teamie już nie chce nie dzięki. To tyle to były zwykłe przemyślania szarego userka który zrobił konto w 2009r. Tak że pozdro

i przepraszam za orte :(( mama mnie bije i tata i babcia i dziadek i pra babcia to mnje rece bolom i zle pishe i teshmam dysmuzgje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I TAK NIKT TEGO KURWA NIE PRZECZYTA!

 

 

A jak już to w połowie albo od końca..

Opublikowano
Całe MPCleaks.pl to jedna wielka próba utraty dobrego imienia MPCforum.pl

To teraz zajebałeś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...