Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ibot 2.8 Czy Jest Jakas Mozliwosc Z Crackowania?


ProPlayer131

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam do opcji szukaj, nie ma tak dobrze ...

 

I po co piszesz jak nie zamierzasz pomóc ?

Posty chcesz nabić ? tym razem daruję ci lecz następnym razem poleci raport.

 

Wracając do tematu odpowiadam na pytanie.

 

Otóż obecnie jedyny działający crack jest płatny i można było tam kupić od kogoś , wystarczy poszukać trochę na forum.

Bezpłatne cracki do najnowszego ibota obecnie nie istnieją , w większości to są keyloggery.

 

Musisz poczekać zapewne z parę miesięcy aż ktoś to zcrackuje , kupić licencję lub przerzucić się z ibota na darmowego udobota :)

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

I po co piszesz jak nie zamierzasz pomóc ?

Posty chcesz nabić ? tym razem daruję ci lecz następnym razem poleci raport.

 

Wracając do tematu odpowiadam na pytanie.

 

Otóż obecnie jedyny działający crack jest płatny i można było tam kupić od kogoś , wystarczy poszukać trochę na forum.

Bezpłatne cracki do najnowszego ibota obecnie nie istnieją , w większości to są keyloggery.

 

Musisz poczekać zapewne z parę miesięcy aż ktoś to zcrackuje , kupić licencję lub przerzucić się z ibota na darmowego udobota :)

 

Halendor jeśli mozesz możesz nam podać link do tematu z płatnym crack'iem? Oczywiście jeśli masz czas na to. Bo podobno K@mel robi. Ja szukałem nie nie moge znaleźć.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...