Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

No Recoil Call Of Duty 2 1.0 - Poszukuję


********

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Dostanie bana najwyżej na jednym servie -.- wpisz sobie com_maxfps 5 - niezły no reciol. Istnieją także komendy które mogą poprawić strzelanie np.

seta reco1l "vstr reco1l2"
seta reco1l2 "+lookdown;cl_pitchspeed 3;seta reco1l vstr reco1l3;^5norecoil:^4on"
seta reco1l3 "-lookdown;cl_pitchspeed 140;seta reco1l vstr reco1l2;^5norecoil:^4off"
seta recoil "vstr recoil2"
seta recoil2 "cg_nopredict 1;seta recoil3 vstr recoil;A-recoil_elindult"
seta recoil3 "vstr recoil"

lub

KOD

// Precision Fire No Recoil

// Beta@

// Credits: teh1x

// @2009

seta mouse1 "vstr teh1x"

seta nr1 "+attack; cl_pitchspeed 1;r_picmip 3; r_gpusync 0; cl_maxpackets 10; cg_nopredict 1;+lookdown; set teh1x vstr nr2"

seta nr2 "+lookdown; cl_maxpackets 15; set teh1x vstr nr3"

seta nr3 "+lookdown; cl_maxpackets 20; set teh1x vstr nr4"

seta nr4 "+left; cl_maxpackets 25; -left; set teh1x vstr nr5"

seta nr5 "+lookdown; cl_maxpackets 30; set teh1x vstr nr6"

seta nr6 "+right; cl_maxpackets 35; -right; set teh1x vstr nr7"

seta nr7 "+lookdown; cl_maxpackets 40; set teh1x vstr nr8"

seta nr8 "+lookdown; r_gpusync 4; cl_maxpackets 45; set teh1x vstr nr9"

seta nr9 "+lookdown; r_gpusync 1; cl_maxpackets 50; set teh1x vstr nr10"

seta nr10 "+lookdown; r_gpusync 0; cl_maxpackets 55; set teh1x vstr nr11"

seta nr11 "+cg_nopredict 0; cl_pitchspeed 140;cl_maxpackets 60; r_picmip 1; set teh1x vstr nr12"

seta nr12 "cl_maxpackets 100; set teh1x vstr nr1"

 

Opis: Zmniejsza Rozrzut Broni

Użycie skryptu: mouse1

________________________________________

 

KOD

// Precision Fire No Recoil

// v.1.0

// Credits: teh1x

// @2009

/bind mouse1 "+attack; cg_nopredict 1; cl_pitchspeed 4; +lookdown; cl_packetdup 5; +left; wait 0.8; cl_maxpackets 100; wait 0.1; -left; +right; wait 0.2; -right; cl_packetdup 0; cl_maxpackets 64; -lookdown; cg_nopredict 0; cl_pitchspeed 140; -attack"

 

Opis: Zmniejsza Rozrzut Broni

Użycie skryptu: mouse1

________________________________________

 

KOD

// Precision Fire No Recoil

// v.1.1

// Credits: teh1x

// @2009

/bind mouse1 "+attack; cg_nopredict 1; r_gpusync 3; cl_pitchspeed 4; +lookdown; wait 0.8; cl_packetdup 5; cl_maxpackets 100; cl_packetdup 0; cl_maxpackets 64; -lookdown; cg_nopredict 0; r_gpusync 0; cl_pitchspeed 140; -attack"

 

Opis: Zmniejsza Rozrzut Broni

Użycie skryptu: mouse1

 

________________________________________

 

 

KOD

// Precision Fire No Recoil

// v.1.2

// Credits: tehix

// @2009

/bind mouse1 "+attack; com_maxfps 5; cl_pitchspeed 4; +lookdown; +left; +right; wait 1.4; -lookdown; -left; -right; com_maxfps 125; cl_pitchspeed 140; -attack"

 

Opis: Zmniejsza Rozrzut Broni

Użycie skryptu: mouse1

 

CYTAT

125 fps: /com_maxfps 125 i /cl_maxpackets 63

250 fps: /com_maxfps 250 i /cl_maxpackets 84

 

BYŁO JUŻ NA FORUM! klik

FUCK THE SYSTEM!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Daty -.-

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...