Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Robienie włoskich reklam z amerykańskim ip.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj rano dorobiłem się około 100 sm i chce się jeszcze trochę dorobić i kupić 3+1 te bony i wrzucić do ebonów.I tu moje pytanie bo tam pisze dodawnaie bonów może się nie udać i boje się że strace tyle SM i jak myślicie wbije czy nie ?Wam zazwyczaj wchodzą ?

@

2Pytanie zarabiam SM przez Aol 9.5 i wchodze na metin2.pl i tam jest stany zjednoczone a jak wezme włochy to też są oferty i mogę wypełniać oferty np. z włoch niemiec na amerykańskim ip ?

 

PS.Dam +/- i 5

xxx

Opublikowano

Tak zdarza się że nie wejdą. Jak często to zależy od farta, ale w większości wchodzą.

...i tylko Łódzki Widzew !!!

 

Zbieram (+) :D

Opublikowano

Nie znam się na aolu-, ale możesz zmienić ip na włoskiem i spróbować na włoskim :)

Ja sam musze się wziąć i zbonować fmsa albo smierte ;x

PS. przed wsadzaniem bonów sprawdź szczęście u staruszki. i nie gadać mi tu że to jest tylko do yangów czy do czegoś innego bo jak mialem pecha i kupilem amulet karmy tu na pech 10 razy misja na konia nie weszła, więc lepiej sprawdź.. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...