Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Kampania Się Coś Zwaliło Co Zrobić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Przechodzę misje 6 kampanii w Black opsie i gdy mam rozwalić z kolesiem drzwi to robi się ciemno gdy uderzy mnie samochód a potem dalej jest ciemno.

Oglądałem na youtubie jak koleś otworzył drzwi a potem normalnie grał a ja nic nie widzę tylko strzałki do pójścia a ja nie wiem jak mam iść bo nic nie widze.

Pomocy co zrobić ?

 

Doszłem po ciemku do momentu podłożenia c4 a potem już nic nie wiem gdzie iść.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

To może być tego przyczyna ponieważ kompa używam dopiero 2 dni i zainstalowałem podstawy takie jak Net framework , adobe flash player , a także od wczoraj mam internet na nowym kompie więc w to się bawiłem.

 

Zainstalowałem teraz wszystkie dostępne aktualizacje Windows Update.

Na steamie też są aktualizacje tylko że zgubiłem kartkę gdzie jest napisane jaką mam karte graficzną.

Pamiętam tylko że GeForce Nvidia 768 mb 460

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Tak ściągam już tylko nie wiedziałem czy mam GTX 580 czy 70 strzeliłem że 70 i zobaczymy co z tego będzie jeszcze 5 min ściągania.

PS: Jak mieć unlimited ammo na zombie online bo koleś miał a ja nie wiem jak to zrobił Kuba018 wiesz ?

 

@down ups sorry dałem ci + bo myślałem że zbierasz.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Wejdź sobie w Panel Sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer Urządzeń -> Karty Graficzne. I tam masz napisane jaką masz...

Windows Update raczej Ci nie wprowadza aktualizacji sterowników, tym bardziej Steam!

 

Unlimited ammo:

1. Wchodzisz w folder Players w głównym folderze Black Ops. (ścieżka: C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Call of Duty Black Ops\Players\sonfig.cfg)

2. Wchodzisz we Właściwości pliku config.cfg.

3. Odznaczasz "Tylko do odczytu", by móc go edytować.

4. Otwierasz go.

5. No i na początku, lub na końcu, gdzie chcesz, tworzysz nowy wiersz.

6. W tym wierszu wpisujesz takie coś:

bind L "player_sustainammo 1"

7. Wychodzisz z tego pliku, otwierasz jeszcze raz Właściwości, i zaznaczasz "Tylko do odczytu", żeby Ci się te komendy nie skasowały.

8. Podczas gry wciskasz klawisz L i masz nieskończoność amunicji. ;P Żeby sposób działał gdy grasz Online, ty musisz być hostem.

9. Literkę z L możesz zmienić na jakąkolwiek inną, byleby nieużywaną przez grę (nie może być R, W, S, A, D itp.), ale mogą to być na przykład: L, K, J, H, T, Y, U, I, O, P...

10. Po więcej komend udaj się do tego tematu:

To jest ukryta treść, proszę

 

Liczę na minusy...

survarium_user_bar_en.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...