Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy Polski Mpc-Owski Klan Na Garenie!


stefler

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wlasnie stworzylem klanik MPC na garenie. Zapraszam do niego wszystkich z wszystkich firm. Bedzie duzo dofinansowan.

Razem mozemy skonczyc panowanie DM.

Serdecznie zapraszam

Opublikowano

Myślałem, że tylko szymon1215 może takie coś wymyślić

Co mi się w tym nie podoba

  1. Kolejne dziecko neo ktore
    chce zmienić świat
  2. Wszystkie firmy. odrazy możecie założyć czwartą firmę bo większość klanów wypowie wam wojnę
  3. Bedzie duzo dofinansowan
    już w to wierzę
  4. Razem mozemy skonczyc panowanie DM.

4.1 Jakie panowanie???

4.2 jesteś idiotą (Sorki za obraze ale to prawda)

4.3Możesz dojść i sprawdzić, iż nie jesteśmy tacy żli

sygna.jpg

Opublikowano

Sorki za nie podawanie nazwy klanu ale mialem bana na 1 dzien przez kochanego NatTecha :)

Dzieki szymon za napisanie nazwy leci +

 

Sasek jezeli masz oceniac moj poziom inteligencji "4.2 jesteś idiotą (Sorki za obraze ale to prawda)" na podstawie gry przegladarkowej to ci wspolczuje.

Wiesz kim jestem ? Nie!

Rownie dobrze ja moge Ciebie ocenic na dziecko neo ktore dostalo neostrade na komunie, lecz tego nie robie bo mam jakis poziom...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...