Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Banda Szuka Graczy/Gracz Szuka Bandy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem taki temat, gdyż coraz więcej tematów jest z szukaniem lub przyjmowanie członków do band. Wpadłem na pomysł by zrobić jeden osobny temat, gdzie będziemy pisać szukam klanu, albo , banda szuka graczy.

np. Banda Marchewka

Min. 90 tyś pkt

Wymagany : pałac, niedźwiedź, giełda papierów wartościowych itd.

 

lub :

 

Szukam bandy, mam 150k pkt, posiadam pałac oraz niedźwiedzia, jestem bardzo aktywnym graczem.

 

 

 

 

Jeśli temat jest zbędny, proszę o usunięcie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Poszukujemy aktywnych osob do naszej bandy!

Majatek bandy jest ulepszony maxymalnie. Co jakis czas bedziemy prowadzic wojny!

Nazwa bandy to Cover Team

a haslo to : plomien

Jezeli masz jakies watpliwosci to pisz do Janciszek napewno odopwie

Jeynymi warunkami jest aktywnosci (najwazniejsze!!!)

Oaz to ze musisz miec minimum 3 tysiace punktow:D

Piszczie koniecznie potrzebujemy meneli!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Rattler

Szukam: Bandy

Miasto: Warszawa

Punkty: 2016 [ lecz jestem aktywnym graczem i punkty się z dnia na dzień zwiększają ]

Justin Bieber: Pan bóg* powiedział, że jestem najlepszy.

Eminem: Ja nic nie mówiłem.

* - błąd zrobiony celowo. Bóg jest tylko jeden.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam chciałbym was dziś zaprosić do bandy _BOTY_

Bierzemy czyny udział w lidze band , więc wojny są często.

Mamy też maxymalnie rozwinięte budynki bandy co wzmocni ciebie .

Oferujemy wszelką nam dostępną pomoc .

Lecz stawiamy 2 warunki :

1 aktywność

2 nasze logo w profilu

 

Jak jest ktoś chętny to spamujcie mi na GG:2017029 lub na pw

lecz polecam gg szybciej odpisze xD może nawet zaraz

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...