Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

[TuT]Szybkie Ściąganie Z Hotfile, Rapidshare Itp

Polecane posty

Sieema pewnie wielu z was ma problem z ściąganiem z rapida hotfile fileserve itp. Tak więc. Ściągamy 1 plik np jakąś grę. A tych partów jest np 10. To co robimy?? Łaatwe. Wyłączamy internet z kalba lub z programu. Włączmy z powrotem i mamy zmienione IP i od nowa możemy ściągać. Pozdroo

Pani Kasia

Jak ktoś ma stałe ip to ten twój sposób na nic się zda, można Aol-em czy innymi programami zmieniać.

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

A kto o tym nie wie? Po za tym np przy liveboxie guzik ci da wyciągnięcie kabla. Jeśli ktoś ma liveboxa to tutaj ma video poradnik jak zmienić ip w jakieś 20 sekund

A po za tym piszecie, że jak ktoś ma stałe ip to nie da rady. Zgadzam się ale sądzę, że nie sprawdziliście dokładnie bo to, że macie router i w połączeniach sieciowych widnieje adres ip typu 192.168.0.1to jest to wasze IP wewnętrze a po za tym prawie wszyscy mają zewnętrzne IP. IP stałe ma może z 10% użytkowników internetu i głównie są to firmy a nie prywatni konsumenci

A tak po za tym to co ten temat ma wspólnego z metinem bo ja tu nie widzę żadnego związku

Pani Kasia

...

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

https://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Jesteś tak inteligentny Ze Zapomniałeś o Stałym IP

"Zycie nie bajka nikt nie obiecywał cudów ścisnęło jajka jazz paliłeś z nudów"

Pomoz mi ja Pomogę tobie

DAJ + BEDZE WDZIĘCZNY

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...