Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

[Pytanie]Rower,Laptop,Ipod Touch 4G,Konsola

^^

48 użytkowników zagłosowało

1. 1. A wi?c

• Rower MTB dirt/street
      19
    • Laptop lub Netbook
      14
    • Ipod touch 4G
      4
    • Konsola PS3 lub xbox 360 ;)
      11

Polecane posty

A więc tak jak wyżej co Wy byście wybrali ponieważ mam "mały" dylemat :) Jeżeli wybierzecie którąś z tych rzeczy to proszę podać z łaski swojej jakieś korzystne oferty :)

cudo.png

Pani Kasia

Zabaweczkę śmierci rowerek :D jak nic nie potrafisz na rowerku to go nie kupuj jak se pojeździć to nie masz poco :D ale do zabawy jest spoko na starych bunkrach rampy wybudowaliśmy w lesie super się jeździ lepiej akurat zimom bo jest lód lepszy jest bo trudniej polecam rower lub ipod

1396292564-U784394.png

Rower - Hm... powybijane/poobijane?/a co najgorsza połamane? Trzeba też wyciągnąć minusy tego rowerku :)

Laptop/Netbook - Zagłosowałem na to, bo moim zdaniem.Możesz zabierać go gdzie chcesz, czy na podróż czy na jakieś spotkania :).

ipod 4g - Ja bym nie brał.Osobiście nie lubię takich rzeczy.Preferuje zwykłe mp3 2giga.Muzyka gra :).

konsola - No to to moja dryga opcja by była po lapku, wiadomo że nie ma to jak trzymać dobrego pada w ręku i grając z kumplem.

Pani Kasia

rower street.

1. same korzysc

2. aktywnosc fizyczna

3. mniej pradu trcisz

4. oczy oszczedzasz

jeden -

1. cena

09071535498836998897.png

Ile masz lat, jaką kasiorą dysponujesz? Jak masz być kolejnym kidem na 'mtb' prosto z reala to sobie odpuść.

Konsola? Przeżytek, drogie i raczej nudne.

Ipod? Jak słuchasz dużo dobrej muzyki to tak, inaczej sie nie opłaca.

Laptok? Jeśli obecny komp ci nie wystarcza to kupuj...

Ja bym sobie kase zatrzymał, nie lubie wydawać hajsu na rzeczy, które nie są mi potrzebne.

rower lub Komputer

a dlaczego??

po co ci ipdo, przeciez posluchac muzyczki mozesz na jakims zalowym mp3 za 40zl

a konsole kupowac?? to juz lepiej komputer bo komputer przyda ci sie do szkoly itp a konsole? do niczego

a rower samo zdrowie

13032777318975834031.gif

Pani Kasia

Komputer właśnie już mam i teraz właśnie ten dylemat co wybrać ;D Może kupić teraz laptopa zanim sezon na rower się nie rozpocznie i jeszcze dozbierać przez te 3 mies. jak uważacie ?

cudo.png

kup sobie rower bedziesz zdrowszy :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Lapton/Netbook wezmiesz wszędzie ze sobą i będzie good :D Ipod hm... nie bo muzyke możesz mieć na telefonie/mp3(40zł). Konsola=drogie gry. A rower to nie i już xD

Tylko Lucyfer

Jestem Hujston

Pani Kasia

Skuter kup to może jakieś panienki powyrywasz ;D :P

Nie wiedziałem, że teraz panienki na skutery lecą :P.

Zagłosowałem na laptopa. To inwestycja w przyszłość. Możesz go wszędzie wziąć, szkoła itp.. Ewentualnie rowerek. ;) Trzeba dbać o zdrówko

Nie wiedziałem, że teraz panienki na skutery lecą :P.

Teraz to na wszystko lecą :rolleyes:

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi wszystkim daje po + i liczę na dalsze opinie użytkowników

cudo.png

A jeżeli bym kupił jakiegoś netbooka to jakie gry by mi poszły na nim?

cudo.png

Na Netbooku żadne. Ale kup jakiegoś Netbooka sobie, nawet tylko do przeglądania Internetu w terenie, a potem dozbieraj kasę i na sezon kup sobie rower.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Hmm... Ja sobie kupiłem laptopa i jestem zadowolony :) Wolę laptopa od stacjonarnego gdyż wyjeżdżając za granicę nie będę taszczył stacjonarnego :D A gry ... Hmmm.. Lubię grać i to bardzo i na tym laptopie co mam dobrze działają gry :)

1.Rower- Jak będziesz tylko w lecie jeździł to niema po co bo nie pocieszysz się za dużo :) ... Chyba że najpierw np. laptopa czy coś kupisz potem rower :)

2.Laptop lub Netbook - Z tego to wybór taki : do neta w podróży netbook a jak chcesz grać to laptop

2.Ipod 4g ... Nie... Lepiej posłuchać muzyki z telefonu/mp3/mp4 ...

3.Konsola ... Jak lubisz singleplayer to PS3 , ponieważ mało ludzi podobno na psn ale ma blue ray i można w 3D grać ... Xbox - więcej ludzi na XBL (Ale płatny) , lepiej się podobno w strzelaninki gra , DVD i bez opcji grania w 3D :)

Wybór zależy od ciebie ... Nie wiemy jakim człowiekiem jesteś : aktywnym/nieaktywnym ... Ja osobiście nie mogę biegać itp. bo mam astmę .. Raz mnie w nocy tak złapało i nie ćwiczę na WF z tego powodu :) Czasami takie mniej wysiłkowe jak przewrót , skok w dal , ping-pong ...

@[email protected] ...

Ja mam konsolę ( ale PSP ;p ) i się przydaje w podróże ... Na PS3 ( nie wiem czy na xbox też ) możesz linuxa zainstalować i praktycznie tak samo jak z kompa korzystać :P I lepiej gra się padem niż na klawiaturze

beznickowiec.png

By Baksiu

Rower

Lato, jesień, zima a nawet wiosna i masz co robić

Też mam Mtb i nie jest zle

na lodzie jest naprawde fajnie

Do ceny rowerku dochadza ochraniacze, itd.

dobyr sprzet to wydatek rzedu 5000-6000 zł.

Ale na początek starczy ci taki za 2 koła jak mainen ;)

50a8d03627325.png

| Edytor |

@up A jeżeli bym kupował rower to jaki ile musi mniej więcej ważyć

cudo.png

Poszukaj gdzieś na forum rowerowym. Co tym, co bajek nagadali, że lepiej kupić no-namowe mp3 za 40 zł niż ipoda. B Z D U R A. Jakość dźwięku jest kolosalnie zróżnicowana. Jestem za rowerem. Trochę zdrowiej, a nie teraz jeszcze będziesz gdzieś jeździł to też napierdalał w jakieś gierki.

Innym razem.

Tyle, że jak słucha jakiegoś gównianego rapu, albo techniawy to po co mu lepsza jakość dźwięku?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Nie słucham żadnego rapu ani techno ... I jak bym wybrał rower to teraz jaki tego mtb dirt street czy jakiegoś górala :)

cudo.png

Zależy ... jak starzy dają kasę to Rower.

Sprzedaję go i kupuje za to Konsolę XBox 360 i Laptopa (bo na to mi nie dadzą kasy ^^).

@UP

Wystarczy Ci DOBRY góral.

Dasz ok. 2tys. i masz sprzęt na lata ...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...