Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bot]Warrock Geoning Dinarbot V2.8 - Tylko Dla Windows 7 X64, Windows Vista X64 I Windows Xp X64 - Jedyny Działający Dinarbot!


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxx

 

Nowa wersja

http://www.mpcforum.pl/topic/273833-botwarrock-geoning-dinarbot-v29-final-tylko-dla-windows-7-x64-windows-vista-x64-i-windows-xp-x64-juz-tak-dlugo-sie-nie-zabija-najszybszy/

 

xxx

Opublikowano

dziala wszystko .

Ale jest troche slabo bo biore swoj room haslo wlaczam f4 f5 i sie zabija wlacza jeszcze raz itp ale dostaje tylko 50 dinarow ;d

Opublikowano

Łap + za wstawkę ale nie przetestuję, bo mam XP Professional 32 bit ;///

I'd BASH YOUR FUCKING HEAD ON THE WALL!

Opublikowano

dziala wszystko .

Ale jest troche slabo bo biore swoj room haslo wlaczam f4 f5 i sie zabija wlacza jeszcze raz itp ale dostaje tylko 50 dinarow ;d

Ja z px'ami dostaje bodajże 68 dinarow.

 

F8 - 1280x720 - Pełna obsługa mam to ustawione i jest niby pelna obsluga bot cos tam rusza myszka ale nie moze wystartowac jaki problem ? co jest grane

Jak masz problem z taka rozdzielczoscia, sprobuj na 1024:P

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

na innej rozdzielczosci tez nie daje start ;d cos jest nie tak ? ty tyko klikacie na f5 i tyle sam startuje itp ? czy jeszcze inne f ?

Jak widac na ss dodanego przez Geoning'a trzeba miec system 64x bitowy.

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

no to jak bym nie mial to by nie dzialal ;d

Działac Ci bot bedzie działał. Ale na 32x bitowych po prostu nie klika w start.

nawet nie wiesz jaki masz system?

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

ppm na moj komputer > wlasciwosci,

albo panel sterowania > system

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

Uruchom hacka jako administrator, wlacz gre, ustaw w opcjach rozdzielczosc 1024x768, wejdz na zombie mod, zaloz room z haslem, kliknij F5.

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Budowniczy
Opublikowano

Uruchom hacka jako administrator, wlacz gre, ustaw w opcjach rozdzielczosc 1024x768, wejdz na zombie mod, zaloz room z haslem, kliknij F5.

jako administrator ?? jak to zrobc ??

Opublikowano

Kliknij na injector ppm i uruchom jako administrator.

az taki zielony jestes? ^^

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

Mam taki problem, poniewaz robie wszystko jak nalezy ale bot nie naciska mi start a jak sam nacisne to potem on tam sie zabija i wraca do lobby. Co mo ze byc przyczyna?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...