Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WhatPulse.org na MPCforum

Polecane posty

Może najpierw kilka słów co to jest.

Jest to program który zajmuje koło 3mb, leży w treyu i nie pożera właściwie żadnych zasobów komputera.

Zlicza on ilość kliknięć myszką, dystans jaki poruszamy myszą oraz ilość wystukanych klawiszy.

Ostatecznie nasze statystyki przesyłamy na serwer gdzie można w pewien sposób "zawodniczyć" pomiędzy resztą użytkowników, drużyn, krajów.

Oficjalna strona to WhatPulse.org gdzie pobieramy klienta w wersji 1.7 i rejestrujemy się. Danymi po rejestracji logujemy się w programie i to właściwie tyle.

WhatPulse.org

Na forum istnieje "team" który nosi nazwę "mpcforum" lecz ten kto założył te drużynę jest od roku nie aktywny, pozostali członkowie również.

Ciężko również znaleźć jakąś polską załogę bez potrzeby znania hasła by do nich dołączyć.

Jeśli ktoś chce tak po prostu dołączyć do nowej drużyny o nazwie Poland4Ever ( taa, bardzo wymyślna ) to zapraszam na whatpulse.

Drużynę prowadzę ja i systematycznie będę czyścił nieakatywnych użytkowników u których nie było widać akcji przez okres jednego miesiąca. Tyle, pzdr.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Pani Kasia

Pani Kasia

Jeśli macie jakieśpytania, lub nie wiecie co zrobić aby zaliczało kliki to piszcie na pw lub tutaj. :)

Pani Kasia

a gdzie pisze ile przejechałem myszką :D

Bo mi pisze ile klawiszy i kliknięć tylko ^^

MSI H87-G43 | Intel i7-4790K | MSI nVidia GeForce GTX 970 Gaming G4| HyperX 16GB 1600MHz DDR3 | Seagate 1TB, SATA III & SSD Plextor M6S 128GB

Up

Miles: ile mili przejechałeś ^^

A jak dołączyć do timu?

@Mów mi Panie

Dokładnie jak mówi kolega podemną. Oczywiście można ustawić sobie kilometry lub metry. Opiszę jak to zrobić. Klikamy PPM na ikonę whatpulse w trayu, wybieramy preferences, wchodzimy w zakładkę Program Settings 2# i całkiem po prawej mamy do wyboru.

@Kuba018

Na dole po lewej stronie masz takie okno z twoim nickiem, zjedźasz do opcji Team, wchodzisz tam, klikasz Join Team i wpisujesz nazwę Poland4Ever.

Kurde, bo ja gram w gry na Padzie od XBox'a i mi nie wyświetla kliknięć a już zabiłem z 4tysiące ludzi w CoD.

Pani Kasia

@Bynajmniej

@Profeszynal

Poziom to pokazujecie wy pisząc takie głupoty, jeśli chcecie pomarudzić lub się wyżalić to zapraszam na samosia.pl

@Pau

Wątpie aby czytało pada :<

@Topic

Zapraszam pozostałych do udziału w zabawie. ^^

@D&G

Robilem co się da, i niestety Pada nie czyta.

Nawet w netcie piszę że Pada nie czyta ;(

Ahh..stary program jak choinka ^^ . Pamiętam że 5 lat temu brałem w tym udział ale znudziło mi się ;>

Zaraz znów dołączę ;)

1358809676-U384748.png

Dobra dołączyłem.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.

85.jpg

@Makini

Ramu nie pożera nic. Napisałem prawie nic ponieważ gdybym napisał że nic nie bierze, równoważyło się by to z tym że programu niema. :D

Program zabiera 592kb pamięci.

@MrMisiek

Byle do przodu!

A ja mam takie małe pytanko... za każdym razem jak wyłączamy kompa a potem znów go uruchomiamy to program tez trzeba właczyć od nowa czy jest w autostarcie?

Aktualnie Mu Online...

Od czasu do czasu jakiś priv metek;)

Jest w autostarcie, a jak nie ma, a chcesz żeby był to kliknij ppm na ikonkę jego koło zegara > Preferences > Launch at Windows startup

Programik hula:D Jak narazie 7k klawiszy i 900 kliknieć:D

Rozumiem, że na serwerze WhatPulsa mój wynik sie odświeża co kilka godzin? Bo narazie tam 0 wszedzie mam ;x

Aktualnie Mu Online...

Programik hula:D Jak narazie 7k klawiszy i 900 kliknieć:D

Rozumiem, że na serwerze WhatPulsa mój wynik sie odświeża co kilka godzin? Bo narazie tam 0 wszedzie mam ;x

Nie, nie. W trayu masz ikonę WhatPuls'a, klikasz PPM i klikasz "Pulse Now !" i statystyki wysyłane są na serwer. :)

Zapraszam do teamu "Poland4Ever" :D

Ok, dzięki za podpowiedź : )

Dołączyłem do teamu, nick Leyard : )

Pozdrawiam i Play Hard Go Pro!

Aktualnie Mu Online...

Najlepiej to zrobić sobie skrypta w AutoIt na wariacje myszki, odpalić clickera i włączyć notatnik and przyłożyć klawisz czymś ciężkim ^^...

Zdobędą najwięcej ci, którzy grają w FPP typu CS, CoD, MoF itd.

Cóż niech wygrają najlepsi :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Oj nie, nie, Klikerami ani skryptami w autoIT tego nie oszukasz. ;) Przykładanie klawiszy również na nic się tu zda. Szczerze mówiąc nie jest to po to by napierniczać kliki, tylko urozmaicenie tej codzienności.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...