Skocz do zawartości

Last Chaos De & 777 Kdhack

kochanek17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolejny Mój Post Tym razem w Last Chaos Otusz jestem wielkim fanem LC

Przedstwiem Wam Dzisiaj Nowy Odmienieony Last Chaos Hack o Nazwie "KDHack"

Posiada Takie Opcje:

Szybkość Ataku

Szybkość Biegu

Atak Na Odległość

Pokazuje HP WSZYSTKICH graczy

Teleport

Skil Speed

Zresztą sami Zobaczcie Testowałem Na 777 i Na DE

Filmik:) Pokazujący Co Ogarnia "KDHACK":)

http://www.youtube.com/watch?v=ubUvpgwrvGc&feature=related

Czyli Jak To Mówią Troche Wiary w Cuda A Napewno Się Uda

SCENN

bla-bla-b_hpheeee.JPG

Z Góry Sory Za Błędy Ale Się śpieszyłem:):)

Link Do Pobrania tzw.

DOWNLOAD

http://www.wrzuc.to/mSP9Gu.wt

SKAN

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=f9c3d63ba1fd4e837853ead2656688f5c8afde67fd430426c4db00adc7285dd5-1296917214

W Razie Problemu Pisz SMS"A

Numer Specjalnie dla MPC FORUM!!

605-147-709

-brak skana - warn

-zrobiłem za Ciebie skana ale ostatni raz. Każdy plik ma być zeskanowany!//barycz

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

Dodaj skana :D

Po 1 Czy Mógłbyś

Po 2 Dałbym jak zawsze tylko że żaden online scan nie moge otworzyć przez żadną przeglądarkę

ale przed wstawieniem na forum skanowałem kasperskym i avast prof. i oba oryginały co 10 minut aktualizowane:) więc 100% pewniak jestem że nie am syfu:)

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

Wielkie Dzięki Kolego

A tak przy okazji posiadam PŁATNĄ wersje hacka do DE & 777 Oddam za doładowanie za 5zł :D :D

gdyż zapłaciłem 30ziko za to:)

Versja jest bardziej stabilna nie wykrywalna działa telepotr atak slik admin console pretkosc biegu i wiele wiele innych:):)

cooltext9_xqhewpn.png

Jest tak ze wszystkimi chetami w lc ? ze jak ustawie speed i biegne to moby sie nie respia i połączenie zostanie utracone ?

Powiem Tobie tak

jeżeli ustawisz max prędkośc bicia na 6 - rycek biegu na 17 - pograsz 30 minut i połączenie utracone ale w ten czas nabijedz o 4 lvl:):)

ja standardowu robie w rycku:)

atak na 8 bieg na 10 polecam nie wywala ale tylko w rycku:):)

cooltext9_xqhewpn.png

• 2 tygodnie później...

Mam pytanie, posiadam owego Hack-a, i irituje mnie pytanie, jak uruchomić go na wersji PL, jeżeli ktoś ma jakieś sposób proszę o podzielie nie ..

Dodam, ze hacka mam Aktywowanego w całości na Last Chaos 777 chodzi...

I jeszcze mam pytanie do czego służy opcja ADMINCONSOLE...(jakies kody czy cos )

No hack szczególnie dobry na 777 co chwila logoff.

Ale + za wstawke.

Nie przesadzaj, ustawiaj normalne ustawianie a nie wszystko na najszybsze, a tak na prawdę po moich testach to hack bez problemu działa na NS miałem ustawiane bicie najszybsze i nie wywalolo mnie nawet przez kilka godzin co innego ma sie sytuacje z palladynem jak dam najszybsze bicie to zaraz mnie wywala. Podsumowując to według mnie ten hack jest dobry do postaci co bija na dystans, na nich można ustawiać najszybsze bicie co do postaci co walczących w zwarciu to trzeba kombinować i znaleźć odpowiednie dla siebie ustawienia.

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Last Chaos De & 777 Kdhack   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...