Skocz do zawartości

[Dyskusja] Jaki Głobal Mi Poradzicie?

karmelOfredy

Jaki głobal mi poradzicie?  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki g?obal mi poradzicie?

• Niemiecki
      0
    • Turecki
      1
    • Holenderski
      0
    • Francuski
      0
    • Grecki
      0
    • Portugalski
      0
    • Rumunski
      0
    • Rosyjski
      0
    • Hiszpa?ski
      0
    • U.S.A
      6
    • Arabski
      1
    • Czeski
      0
    • Meksykanski
      0
    • W?gierski
      0
    • Du?ski
      1
    • W?oski
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ci najbardziej metin2.us. Ogólnie dużo na nim nie grałem, ale co mogę o nim powiedzieć:

+ Bardzo Ciekawe Misje (jak pamiętam to do 21lvl za misje dostaje się 90% eksp)

+ Bardzo dobre zabezpieczenia (nigdy nie włamali im się do BD)

+ Administracja bardzo pomocna (gdy chciałem kupić SM ale coś nie poszło, napisałem do Supportu a oni jako rekompensatę do smoczych monet dorzucili za darmo pierścień ekspa i rękawice złodzieja na miesiąc)

+ W porównaniu do serwerów GF kultura ludzi jest bardzo wysoka

- Niestety jeśli chodzi o cheaty US nie jest dużo lepszy od np. PL chociaż i tak teraz mają bardzo duże zabezpieczenia w porównaniem z tym co było kiedyś.

A jeśli chodzi o innowacje gry, to polecam ci Metin2.co.kr na którym jest zmieniony prawie całkiem system rozgrywki:

+ Jest napisany całkiem od nowa plik game, dzięki czemu wszystkie hacki nie działają

+ 10 instrukcji wymagane do ulepszenia umiejętności na g (z metinów dropiom tylko instrukcje)

+ Bardzo dużo spotów wolnych na niższych lvl, oraz metiny na niższe lvl są praktycznie nie ruszane (wystarczy pochodzić po mapce oraz kanałach)

+ Nowe skille dla każdej profesji ninjy i wojownika

+ Wraz z ulepszaniem broni oraz zbroji rośnie ich lvl, ale większość broni oraz zbroji jest od niższego lvl niż na innych serwerach (np. jak dobrze pamiętam zbroja boga smoków +0 od 45 lvl, olbrzymi topór +0 o 24 lvl itp.)

+ Inaczej się ulepsza przedmioty (już od +1 są w większości itemów ulepszacze potrzebne)

+ Ceny są całkiem fajne (instrukcje umiejętności 10k-1kkk za aurę, kamienie duchowe po 50k, zatrute miecze po 50k z lepszymi średnimi można kupić za około 1kk, czarne stale po 20k a po za tym ludzie te przedmioty wyrzucają na ziemie)

- Największym minusem tego serwera jest język, ciężko odróżnić instrukcje (na szczęście każda profesja ma inny kolor instrukcji)

Mam nadzieje że ułatwiłem ci wybór

@Edit

zapomniałem powiedzieć że tylko na serwerze pierwszym metin2.co.kr jest zmieniony system rozgrywki

1539961823.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] Jaki Głobal Mi Poradzicie?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...