Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
J4KU8

3 Najbrutalniejsze Horrory W Historii

13 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Znalazłem taki wycinek z gazety:

3 Najbrutalniejsze Horrory W Historii

[color="#FFFFFF"][b]Cannibal Holocaust[/b][/color]

[color="#FFFF00"]"Film jest mrocznym dramatem gatunku... w formie dokumentu. "Cannibal Holocaust" (znany też pod tytułem "Green Inferno") został podzielony na dwie części: w pierwszej akcja rozgrywa się w amazońskiej dżungli, gdzie ekipa żołnierzy (ratowników) poszukuje zaginionej ekspedycji filmowców, która udała się w celu zrealizowania dokumentu o życiu kanibali. W drugiej części akcja przenosi się do Nowego Jorku, a dokładnie do studia filmowego, gdzie oglądane są szokujące taśmy odnalezione w dżungli przez ekipę ratowników. Taśmy przedstawiają wyprawę trójki filmowców badających obyczaje kanibali, do momentu aż zostają przez nich zaatakowani i żywcem zjedzeni. Z wyprawy już nikt nie powrócił..."[/color]

[b][color="#FFFFFF"]Man Behind The Sun[/color][/b]

[color="#FFFF00"]"Japonia w jedenaście lat po odrzuceniu w 1925 roku przyjęcia genewskich warunków odnośnie broni chemicznej, tworzy oddział 731. Oficjalnie jest to jednostka odpowiedzialna za oczyszczanie wody. Jednak prawda o działalności kompleksu jest zupełnie inna. Przeprowadzane są w niej okrutne eksperymenty na chińskich jeńcach i cywilach w celu tworzenia broni chemicznej. Oglądając ten film należy pamiętać, że przedstawione w nim wydarzenia działy się naprawdę."[/color]

[b][color="#FFFFFF"]Salo Albo 120 Dni Sodomy[/color][/b]

[color="#FFFF00"]"Ostatni film Pier Paulo Pasoliniego, na temat którego krążyły legendy jaki to jest okrutny, zły, perwersyjny. W dodatku reżyser wkrótce po premierze został brutalnie zamordowany. Film luźno oparty na powiesci Markiza De Sade, ale przeniesiony w inne realia historyczne (Druga Wojna Światowa). Akcja dzieje się we Wloszech, gdzie kilku faszystów więzi w willi mlodych mieszkańców miasteczka. Z udzialem dziewcząt i chłopców urządzają okrutną wielodniową orgię. Dzisiaj film może już tak nie szokuje, ale nadal jest to obraz w złym smaku."[/color]

[size="1"][right]źródło: [code]http://www.filmweb.pl/[/code][/right][/size]

Według mnie reżyserzy tych filmów są psychiczni..Jak wy oceniacie te filmy? Oglądał ktoś ?

Man Behind The Sun - film przeznaczony naprawdę dla ludzi o mocnych nerwach, szkoda tylko że na mnie nie zrobił zbyt dużego wrażenia bo już za dużo takich porytych filmów widziałem.
W sumie to chciałem obejrzeć 2 pozostałe filmy ale nigdzie nie mogłem ich znaleźć a ściągać mi się nie chce, wolę oglądać online.

Jak by ktoś znalazł to niech wrzuci do tego tematu.

Tu macie mały trailer ;)

[media]http://www.youtube.com/watch?v=blI1CLco4W4[/media]

Łooo...
Niezłe...
A reżyserzy jak rezyserzy ,coś muszą robić :)
Moje top 3 Horrorów:
-Dział Metin2 na MPC Forum
-Justin Bieber - Baby
-Szkoła ://
1 osoba lubi to

Odnośnie Man Behind The Sun, film kompletnie mnie nie przekonuje do wyboru najlepszego z 3 :)
Po trailerze daje 3/10, lecz trzeba film obejrzeć cały. B)

zauważ że film jest z 1988 - wtedy nie było ''efektów specjalnych'' robionych komputerowo.
Akurat ta scena nie jest zbyt hardcorowa ale film serio jest nieźle poryty :D

to sa biedny czlowieku filmy gore a nie horrory... w horrorze sie boisz a tu czujesz obrzydzenie ( w moiim przypadku niestety go nie ma , bo nie mam uczuc ... )

@Up

"bo nie mam uczuc..."

Te 3 kropki na koncu dodaja takiej rozpaczy takiej nienawiści! Wiemy jaki jestes biedny, biedactwo.

Nie masz uczuc?
To skad wiesz ze w horrorze sie boisz skoro nie masz uczuc?

Smuty pierdolisz ostre, zastanow sie co piszesz, bo troche zfailowałeś.
Masz najebane ostro pod kopula :D

Wszystkie 3 filmy ogladalem, z czego ostatni nie przypadl mi do gustu :(

[quote name='enkjuu' timestamp='1294225473' post='1866458']
to sa biedny czlowieku filmy gore a nie horrory... w horrorze sie boisz a tu czujesz obrzydzenie ( w moiim przypadku niestety go nie ma , bo nie mam uczuc ... )
[/quote]

Oj chciał pokazać że jest fajny bo nie ma uczuć xD
Ciekawe czy masz przyjacioł

O tym 1 slyszalem i mialem sobie objerzec ale dalem sobie spokoj xD

Obejrzycie Martwice mózgu. :P To jest chory film. ;) [url="http://www.filmweb.pl/film/Martwica+m%C3%B3zgu-1992-30990"]Info.[/url]

[quote name='januszq' timestamp='1294244601' post='1867961']
Obejrzycie Martwice mózgu. :P To jest chory film. ;) [url="http://www.filmweb.pl/film/Martwica+m%C3%B3zgu-1992-30990"]Info.[/url]
[/quote]

Przeczytalem info i chyba sobie obejrze ^^... xD

Halo hans
Swiat wedlug Kiepskich
Jas Fasola
hah ;d
na serio to za horrorami nie przepadam chyba ze jakis ciekawy i dobra obsada

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505479
Użytkowników: 1180275
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: zakxe