Skocz do zawartości

Bocenie

DaPik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka zacząłem grać w silkroada zrobiłem sobie Wizz/Warlock wg pewnego buildu, grałem na gapie - 9 bot nawet 3 min na słabszych mobkach nie mógł pojechać, na -5 rozwalają go 2 mobki naraz, na -3 rozwała go giant więc max 20 min gry. Tu mam sprawę do was - nie interesuje mnie czy to będzie china czy europe, nie interesuje mnie jak będzie dawać rade na PVP czy coś w tym stylu - ważne jest łatwe bocenie. Chce żebyście mi zaproponowali jakiś build i gdzie ewentualnie nim bocić od 15 lvl w górę ;p

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

najlepiej zrobić nukera s/s fire/light/ z domieszką colda :) full int, chodzić w gamecie :)

Lecz od 30lvlu zaczyna się dopiero nuker :P Jak będziesz miał już 30 to lecisz na earth taoist i jazda, później wbijasz parę lvli powiedzmy do 34 i lecisz na kwiatki a później po kwiatkach sam uznasz co będzie dobre bo parę nuków zyskasz po drodze, pozdro :)

Zaufaj Dobrym Radom - Zdrada Dobrych Rani !

@up

lepiej bicheon niz fire -,-...

Boze.. napisal z emu sie nie podoba wiz bo pada a ktos napisal wiz/bard.. takim charem tez bd na poczatku ipadal dopiero na 76+ cos sie ogarnie -,- a dla poczatkujacego takiego buildu si enie proponuje.. zorb sobie full str bowmana jak napisali bd dobrze.

sygna1o.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Bocenie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...