Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona oficjalna, Download, krótki opis...


rockanderr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

 

Omg jakie pytanie...jaki chcesz ..

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Opublikowano

ile czekaliście na email??ja założyłem 2 konta:

-na email z o2 i już czekam jakieś 45 min

-na gmail i już czekam z 20 min :(

to normalne?

@edit

21:45 i dalej nie doszlo, ani na jeden ani na drugi :(

87.jpg
Opublikowano

omg?? czemu jak na stronce daje game start bo włączyłem gre to sie nic nie dzieje??

o.O
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po nacisnięciu SIGN UP wyskakuje mi taki komunikat :

You cannot sign up from your location. This will only apply for Operation7.

co mam zrobic ??

Be my master or my pupil : http://dsssssssaq.mybrute.com

 

10784.png

Pomóż mojemu jajeczku dorosnąc!

 

Jajeczko potrzebuje klikniecia :)

2QBc.gif

girlsofbleach.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam właśnie powstało Operatio 7 EUROPE -mniej lagów, cheaterów i osób ale wkrótce się to zmieni. O to link:

 

http://www.operation7.fiaa.eu/Default.asp

 

 

@Down:

 

 

Dzięki już wiem jak :D

 

Opublikowano

ej a ja jak chce wziasc Free sing up to mi sie takie cos pojawia "You cannot sign up from your location. This will only apply for Operation7." ej pomozcie plzzzzz

Opublikowano

@UP:

 

Zarejestruj się tu:

 

 

http://www.operation7.fiaa.eu/Default.asp

 

 

 

Edit:

 

Wymienie plusy i minusy obu wersji o7

 

Czas na USA:

+wiecej broni i strojów

+wiecej ludzi i mapek

-wiecej hackerów i lagów

EU:

+Mniej lagów i hackerów

-Mniej ludzi

-Mniej broni i strojów

 

No ale im więcej ludzi na Eu tym częsciej update z bronmi i strojami i z innymi a także więcej hackerów. JA mam obie wersję jakby co :D.

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

oficjalna strona nie dziala mi pojawia sie taki komunikat

 

You cannot sign up from your location. This will only apply for Operation7.

 

 

z gory dzieki za pomoc

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie moge na tej stronie zarejestrować wyskakuje takie coś: You cannot sign up from your location. This will only apply for Operation7. Prosze o pomoc

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jestem zarejestrowany na http://www.operation7.eu ale luncher gry proboje odpalic gre z oficjalnej fiaa ktora nie dziala i wyskakuje mi w luncherze gry server conecting fail.Co mam robic? :unsure:

zarejestrowalem sie na tej http://op7.netgame.com/ i wyskakuje mi You cannot sign up from your location. This will only apply for Operation7. Prosze o pomoc !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...