Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trzeba Coś Z Tym Zrobić Nexon


Bartek.B

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napoisałem do nexona o to aby częściej zagladali na swoją stronę i coś z nią robili .

nexon odpisał mi coś w tym stylu tylko po angielsku : "Nie mamy czasu na takie rzeczy robimy co w naszej mocy , nie mamy skarg , ludzie cieszą się z gry a to nie zależy od nas tylko od naszych moderatorów."

więc nexon poprostu nie dba o klientów , OCEAN_ zmienił nick a nadal po 2 tygodniach w rankingu pisze ze jest piąty jak cos to OCEAN_ zmienił nick na cos takiego _SLR .

pozdrawiam , W końcu może wezmą się za tą stronkę ;pp

Proszę o pomoc Pasuje napisać coś do nexona.

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

Proszę o pomoc Pasuje napisać coś do nexona.

 

 

Zbytnio nie wiem co ty chcesz do nich pisać .

 

O tym iż olewają stronę i nas to już wiemy od dawna .

9368_gold.png

Opublikowano

Wiem , każdy wie że nas olewają odpisują po 2 tygodniach , nie wiem poprosić o kontakt z moderatorami combata i oni napewno by się tym zajżeli przecież za to dostają pieniądze.

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

myslisz ze tyle czasu olewali strone i graczy to nagle przez to ze ty im tam napiszesz to cos zrobia ? bez jaj czlowieku . . . ;)

a po drugie niech nie gadaja ze jeszcze nikt im sie na to nie skarzyl . . . bo sam juz tam pisalem <_< odpowiedz po tygodniu i tyle z tego bylo :mellow:

Opublikowano

ja jakoś nie narzekam... Nexon dopisuje mi w ciągu kilku godzin, czasem bywa że 2-3 dni ale rozumiem to bo nie jestem jedyną osobą która do nich pisze ...

a ten ranking aż tak cię martwi ? to tylko głupia lista ...

Specjalista
Opublikowano

Dzisiaj właśnie aktualizowali : D

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...