Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[War Rock] Jak Zmienić Injector? Tutorial Obrazkowy Dla Opornych!


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio na forum... Nie chwila... Od kiedy pamiętam na forum są pytania "jak zmienić injector"..

Postanowiłem zmienić to!

Jeżeli jednak zobaczycie takie pytanie wyślijcie link do tego tutorialu, a nie rozpisujcie się :P

Cały tutorial pisałem sam, screeshoty tak samo sam robiłem...

Zakaz kopiowania na inne for..... Zaraz... I tak n00by skopiują :P

 

No to jedziemy!

 

  1. Najpierw musimy poznać co to jest plik .dll i injector!
    http://img218.imageshack.us/i/36016022.png


  2. Mamy injector np. "WarRock Geoning D3D Menu.exe" jednak on Ci nie działa i chcesz go zmienić na "GameSkillz Public.exe"
    http://img842.imageshack.us/i/13355937.png


  3. Usuwamy nie działający nam injector...
    http://img684.imageshack.us/i/31054114.png


  4. Zaznaczamy dwa pliki (hacka i injector - plik .dll i .exe), a następnie PPM (Prawy Przycisk Myszy) i "Zmień nazwę".
    http://img638.imageshack.us/i/91561487.png


  5. Zrobi wam się tak jak na screenshocie, jednak, gdy wpiszecie nazwę np. "hack"
    http://img205.imageshack.us/i/73740612.png


  6. Włączamy injector (2xLPM (Lewy Przycisk Myszy), dla Windows Vista i 7 2xPPM -> Uruchom jako administrator)
    http://img51.imageshack.us/i/88986879.png


 

Bonus !

Jak zmienić nazwę raz na stałe?

 

  1. Gdy znajdziemy działający nam injector...
    http://img141.imageshack.us/i/49148274.png/


  2. Zmieniamy jego nazwę na np "Injector"
    http://img46.imageshack.us/i/61823137.png/


  3. PPM na Injector -> Właściwości
    http://img209.imageshack.us/i/97121412.png/


  4. Zmieniamy zakładkę na "Zgodność", zaznaczamy "Uruchom ten program jako administrator", i klikamy OK
    http://img80.imageshack.us/i/73838476.png/


  5. Wybieramy hacka, który chcemy włączyć, i zmieniamy jego nazwę na taką samą jak injector czyli "Injector"
    http://img513.imageshack.us/i/84338153.png/


  6. Ten podpunkt jest napisany w screenshocie :)
    http://img228.imageshack.us/i/51840110.png/


Gdzie znaleść inne injectory?

http://www.mpcforum.pl/topic/243428-spis-wszystkich-dzialajacych-injectorow/

Opublikowano

Brawo ze ci sie chcialo robic i nareszcie skonczą się pytania ,, injector mi niedziala".

Arsenal

Opublikowano

Nooo... poradnik spoko + dla Ciebie ;D

Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam

Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina

Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem

Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Opublikowano

Lol.... Nie działa mi .. Robię wszystko tak jak napisałeś... Ale gdy już włączam injector i wr to wtedy dzieje się to :

 

Włącza się wr ale injector wciąż jest włączany, a hack się nie uruchamia ...

Opublikowano

Aha, a nie od Thtsn? Bo on zrobił Ctrl+c i v a tak naprawde nie miał pojęcia co robił i nie działa teraz.

Opublikowano

Aha, a nie od Thtsn? Bo on zrobił Ctrl+c i v a tak naprawde nie miał pojęcia co robił i nie działa teraz.

 

Pojęcia to ty nie masz...

Menu ktoś ci napisał adresy masz gotowe w necie i woal wklepiesz tylko nowe adresy i "HACK" pozdro...

.

Opublikowano

Znalazłem tut według którego zrobiłeś, a adresy sam szukam. Będzie update to wystawie.

Menu ktoś mi pokazał? Dobre ;)

Ja rozumiem, że mi zazdrościć "popularności" tutaj, ale nie okazuj tego i się schowaj w inne działy ;)

Jeżeli było by tak prosto zrobić hacka, to czemu nie napisałeś D3D?

Nie masz zielonego pojęcia o programowaniu :)

Opublikowano

Bardzo przydał mi się ten temat masz +

 

Z tego co widze to wiele zrobiłeś dla tego forum i mam nadzieję , że będzie jeszcze lepiej i życze ci powodzenia byś został Moderatorem ;) (To jest oczywiście do ciebie Geoning)

 

Mam pytanie mógłbyś mi napisać na PW dlaczego Wilku nie jest już Moderatorem :unsure:

  • Aive zmienił(a) tytuł na [War Rock] Jak Zmienić Injector? Tutorial Obrazkowy Dla Opornych!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...