Skocz do zawartości

Damage Bug

madesek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z racji tego że jest tu pare osób zajmujących się programowaniem chciałbym prosić o stworzenie lub podanie linku do buga/hacka na dmg. Część graczy widziała już go w akcji. Przykładem może być ubijanie kubika na strzał z kredytu. Jeżeli ktoś coś takiego zrobi mogę zapłacić :)

bez yt.

Ubijanie kubika 1 hitem to był jednorazowy bug w 2008 roku na EIC serwera PL1!! I gwarantuję Ci że on się nigdy nie powtórzy.

Hacków do darkorbit nie ma, "damage bugów" również -.-' Jeśli występuje bug to tylko z pomyłki programistów/obciążenia serwerów.

Do zamknięcia.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Ubijanie kubika 1 hitem to był jednorazowy bug w 2008 roku na EIC serwera PL1!! I gwarantuję Ci że on się nigdy nie powtórzy.

Hacków do darkorbit nie ma, "damage bugów" również -.-' Jeśli występuje bug to tylko z pomyłki programistów/obciążenia serwerów.

Do zamknięcia.

Jeżeli myślisz że nie ma to się mylisz. Powiem tylko że jestem członkiem jednego klanu z top i wiem że coś takiego istnieje :) Jeżeli bym nie widział na własne oczy to bym może uwierzył ale profil pilota nie byl w 2008 roku :)

bez yt.

Jeżeli myślisz że nie ma to się mylisz. Powiem tylko że jestem członkiem jednego klanu z top i wiem że coś takiego istnieje :) Jeżeli bym nie widział na własne oczy to bym może uwierzył ale profil pilota nie byl w 2008 roku :)

Dobrze wiem kiedy był profil a kiedy go nie było. Nic takiego nie istnieje, koledzy Cię kitują. Chcesz się ze mną kłócić czy może przedstawisz mi jakieś dowody?

Dobra wygrałeś - był jeden błąd serwera co miał każdy gdzieś pod koniec lipca 2010 roku, zadawało się obrażenia nawet ponad 500k, trwało to 1 dzień...

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

Dobrze wiem kiedy był profil a kiedy go nie było. Nic takiego nie istnieje, koledzy Cię kitują. Chcesz się ze mną kłócić czy może przedstawisz mi jakieś dowody?

Dobra wygrałeś - był jeden błąd serwera co miał każdy gdzieś pod koniec lipca 2010 roku, zadawało się obrażenia nawet ponad 500k, trwało to 1 dzień...

Dziwne gdyż dostałem 2 dni temu od gościa z wojny prawie 6mln dmg :)

bez yt.

Dziwne gdyż dostałem 2 dni temu od gościa z wojny prawie 6mln dmg :)

Gówno a nie dostałeś. Hacki nie istnieją.

No to jesteś taki cienki. :D

A Ty nie spamuj.

do zamknięcia załatwie sobie gdzie indziej

Powodzenia ... -.- skąd się tacy ludzie biorą ehh...

Ty faggot też.

Dziecko ja nie spamuje tylko odpowiadam na temat. Wypierdalaj stąd .

Właśnie zaspamowałeś + obraza, spodziewaj się ostrzeżenia faggot.

Też się spodziewaj, obraziłeś mnie wielokrotnie i ty zacząłeś ten spam. Ja bym cie juz dawno wykopał z tego forum. Ajj sorry zapomniałem, mama opłaca mpcforum żeby dzieciaczek miał fajną range i mogl sobie bezkarnie pospamowac. Wypierdalaj.

Maggot zamknij dupę bo narazie ty robisz spam, obrażasz i zachowujesz się jak dzieciak.

Nie piszcie już z nim..z maggota jest dzieciak który myśli że jest gangsta przez neta. Zwróć się tak do swoich kolegów synek, dostaniesz strzała w łeb i pójdziesz do domku. Narka, kolejny internetowy kozak. :huh:

Maggot zamknij dupę bo narazie ty robisz spam, obrażasz i zachowujesz się jak dzieciak.

A kto zaczął? ten idiota czy ja? nazywa mnie faggotem i pisze jakies bezsensowne posty a ja staram sie pomagac.

Kurwa a kto zaczął? ten idiota czy ja? nazywa mnie faggotem i pisze jakies bezsensowne posty a ja staram sie pomagac.

Jak jesteś taki kozaczek zapraszam na solo gl1 :) możesz hyper cama włączyć żeby się pochwalić jak padasz. A pozatym z tego co widze jesteś cfany w gebie. Jak bym nie dostał za tyle to bym się o to nie pytał. A z resztą jeżeli udowodnisz mi że jestes taki super kozak to pogadamy.

bez yt.

Jak jesteś taki kozaczek zapraszam na solo gl1 :) możesz hyper cama włączyć żeby się pochwalić jak padasz. A pozatym z tego co widze jesteś cfany w gebie. Jak bym nie dostał za tyle to bym się o to nie pytał. A z resztą jeżeli udowodnisz mi że jestes taki super kozak to pogadamy.

Miałem FE na GE1 jak już ci pisałem. Teraz nic nie mam... skończyłem z tą grą na parę ładnych miesięcy. I pisze się cwany ;) to tak na przyszłość.

Za "super kozaka" nigdy się nie uważałem i nie musze nikomu nic udowadniać.

Buahahaha a gdzie niby "podaje się za kozaka" ... Z resztą mnie pobanowali i huj ;P

Wypierdalaj z tego forum jak masz pierdolić i obrażać innych ludzi ....

http://www.youtube.com/watch?v=zFcuN3Nbj7E&feature=player_embedded

za duża sygnatura

Typowy przykład maniaka

Jak jesteś taki kozaczek zapraszam na solo gl1

Tym to mnie rozbroiłeś co jak się z ciebie śmieją to co, mówisz "Dawaj na PVP area"?

Nie ma czegoś takiego, chyba że dasz bigpointowi kopertę xD

PS:Musi być gruba

PS2:Odwalcie się od maggota!!!!!!!!!

100 post Jupiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sygna.jpg

Gość Pan Maciek

@All

Powinniście all po % dostać, bo wszystko to jest niezwiązane z tematem...

@Topic

DMG Hack obecnie nie istnieje, i prawdopodobnie nie będzie istniał. Oberwanie 6kk od gościa 1 jest niemożliwe, ale od kilku czemu nie :) A tak apropo to jak byś oberwał 6kk to byś nawet nie widział kiedy padasz...

@DMG Hack

Wbrew pozorom... Istniał taki, i działał co potwierdzam na własnej skórze :) Pamiętam jak golca jakiegoś uwaliłem pchełką xD

To był DMG jeszcze na starego clienta, więc napewno nie działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Damage Bug   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...