Skocz do zawartości

[Dyskusja]Yangi

MirasI

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak dziś zobaczyłem po ile są yangi 1kkk na każdym serwerze to aż się zdziwiłem

44zł za 1kkk porażka na całego...

http://allegro.pl/metin2-yangi-1000kk-1kkk-kazdy-serwer-gratis-i1396845101.html

yangi strasznie tracą wartość yang niedługo zakupimy po 10zł a w grę metin2 wtedy już nie będzie sensu grać

Waszym zdaniem to dobrze że tanieją czy nie?

Proszę o Wasze Opinie

Proszę modka o nie zamykanie od razu tematu

2401477507.png\

I gdzie tu w ogóle sens z przyjemności gry?Jak by na to nie patrzeć ,metin stał się grą tylko pod topke,nie ma najmniejszego sensu już grać ani satysfakcji.Nie możliwa jest teraz gra bez emt2/fishbt. lub innych tego typu bajerach.Polskie gry schodzą na psy,taka prawda.

Może kiedyś będzie jakiś myk na te boty,ale metin jest "za łatwo do opracowania".Bez większego problemu można znaleźć w nim ściek bugów.Prawda że jeżeli ktoś chce sobie teraz pograć dla przyjemności nie ma sensu.Został tylko metin2 US,albo przejście na inną grę.

Jest wiele osob tzn. hmm teamow ^^ ktore sprzedaja yangi... Dajmy na to jest 5 stron z yangami. Na 1 stronie 1kkk jest po 50 zlotych no to na 2 widza to i daja yangi za 45 zlotych natomiast na 3 stronie patrza ze maja yangi za 45 i to od nich teraz kupuja wiec daja yangi za 40 zlotych aby spowrotem odzyskac klientow i to na tym polega prawo rynku.. Im wiecej ludzi sprzedaje tym mniej yangi kosztuja... Gdyby yangi byly sprzedawane przez 1 grupe osob to ich cena za 1kkk moglaby wynosic nawet 100 zlotych.. ale jak jest konkurencja to sa i spadki cenowe : )

ehh dobrze opisane już nigdy yang nie będą miały tej wartości co kiedyś9

teraz każdy nobek będzie mógł sobie kupić te 1kkk za 40zł i będzie się chwalił jaki to kox on jest bo ma fms+9

żal.pl

http://allegro.pl/metin2-metin-100kk-wszystkie-servery-30kk-gratis-i1396844147.html

już po 6zł 100kk

Rozmawiałem z tym gościem a on do mnie przecież oni też maja jeszcze taniej xD xD xD xD

2401477507.png\

Tylko ten kolo w aukcji kupił yangi od chińczyków. Mają wiele stronek na których możesz kupić 1kkk za jakieś 30-40 zł w przeliczeniu na PLD. Niedawno była jakaś duskusja na mpc na ten temat. W jednej stronce to 80 lvl można było sobie kupić.

A @up

Ta raczej cię nie okradną.

Metin2.cc - zawsze na niej kupuje. Za 38zł około masz 1kkk, taniej niż na allegro ;]. Jeszcze kiedy dolar za tak mało chodził to kupiłem 3kkk i posprzedawałem troche na allegro z zyskiem 120zł, kupiłem sobie prezent na święta za to xD.

Metin2.cc jest zaufana strona - zawsze wydaja yang ;]

EDIT:

@UP

Po wpłacie dostajesz maila z passami do konta i na tym koncie masz yang. Robisz z ta postacia co chcesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja]Yangi   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...