Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Poszukuję Odważnych Osób Do Gry Na Metin2.Co.Kr


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacja dla moderatorów: Wiem, jest specjalnie stworzony do tego temat, jednak spójrzmy prawdzie w oczy... tam nikt nie zagląda!

;) Nie wiem w jakim celu został zrobiony, co autor miał na myśli (nie skomentuje tego). Zachowajcie ten temat przez jakiś czas a później róbcie co musicie ... ;)

 

 

 

Witam. Ostatnio ściągnąłem koreańskiego metina (serwer globalny) i bardzo mnie on zaciekawił. Chciałbym rozpocząć tam grę, jednak samemu - nudno ;) Tym bardziej, że większość osób porozumiewa się hieroglifami i na prawdę ciężko rozszyfrować te znaczki. Sam nie wiele wiem o tym metinie, nigdy tam nie grałem. Byłoby to coś w stylu przygody. Prywatne serwery oraz resztę globalnych znam na wylot - tak jak większość z was, przez co nawet ze świetną ekipą gra tak nie bawi jak kiedyś , kiedy zaczynaliśmy grać w tą grę.

 

Jak wspominałem wyżej, niewiele o tym globalu wiem, jednak mogę powiedzieć, że:

- Exp jest mniejszy niż na globalach od GameForge

- Poziom przedmiotów zwiększa się wraz z + przedmiotu

- Strasznie drogie są tam ulepszacza (przykładowo żółć niedźwiedzia kosztuje 600k (z + i bez +)

- Dużo tam osób, które porozumiewają się w nieznanym dotąd mi języku (sądziłem, że zapis obrazkowy wyginął już tysiące lat temu)

- Misję są takie jak na PL'u, dzięki czemu można wykonać je wszystkie

- Obrażenia ze skilli są 2x zwiększone (czarowana zbroja na G1 daje ~300 defa)

- Aby wbić skill na G1 potrzeba 10 instrukcji (nie ma tam ksiąg)

 

Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Zapewne wielu z was woli dalej grać na PL'u, gdzie wszystko już zna i może być PRO (duchowo, bo praktycznie nie zawsze to wychodzi) lub na prywatnych serwerach polegających tylko na zmianach bonusów oraz expie. To byłaby taka mała podróż w przeszłość ^^

Sądzę jednak, że znajdzie się garstka osób chcących zagrać w coś znajomego, jednak "nowego". Nie mam pojęcia jak by tu was jeszcze zachęcić, decyzja należy do was.

 

Mini tutorial:

- Aby pobrać clienta należy wejść na stronę klik

To jest ukryta treść, proszę

Jest to client z oficjalnej strony, lub pobrać ode mnie pliki ze strony klik

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

Są to pliki z głównego folderu, po naciśnięciu na ikonkę "metin2" gra powinna zacząć się patchować. Nie wiem ile takie patchowanie może zająć czasu. Polecam pobrać clienta

- Rejestracja jest dość skomplikowana. Aby się zarejestrować wpisujemy w google hasło:

To jest ukryta treść, proszę

Tam na pewno znajdziemy odpowiedni tutorial! ;)

- Pobieramy spolszczenie od Kamera, które znajdziemy w jego profilu na tym forum

 

Wbrew pozorom nic trudnego ;)

 

Po więcej informacji zapraszam do mnie na prywatną wiadomość!

Opublikowano

Ja bym się zgłosił...

Jednak troszkę odrzuca mnie jeszcze mniejszy exp niż na serwerach GF no i język...

Pismo obrazkowe... jak to nazwałeś tj. te znaczki co tam piszą... Gdyby nie to, to bardzo chętnie.

Jeszcze pomyślę... i najwyżej dam edit.

75% - Nie będę grał,

15% - Będę grał,

10% - Zjadł bym batona...

1292102632u115053.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...