Skocz do zawartości

[Szukam] Poszukuję Odważnych Osób Do Gry Na Metin2.Co.Kr

Made of Hate
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla moderatorów: Wiem, jest specjalnie stworzony do tego temat, jednak spójrzmy prawdzie w oczy... tam nikt nie zagląda!

;) Nie wiem w jakim celu został zrobiony, co autor miał na myśli (nie skomentuje tego). Zachowajcie ten temat przez jakiś czas a później róbcie co musicie ... ;)

Witam. Ostatnio ściągnąłem koreańskiego metina (serwer globalny) i bardzo mnie on zaciekawił. Chciałbym rozpocząć tam grę, jednak samemu - nudno ;) Tym bardziej, że większość osób porozumiewa się hieroglifami i na prawdę ciężko rozszyfrować te znaczki. Sam nie wiele wiem o tym metinie, nigdy tam nie grałem. Byłoby to coś w stylu przygody. Prywatne serwery oraz resztę globalnych znam na wylot - tak jak większość z was, przez co nawet ze świetną ekipą gra tak nie bawi jak kiedyś , kiedy zaczynaliśmy grać w tą grę.

Jak wspominałem wyżej, niewiele o tym globalu wiem, jednak mogę powiedzieć, że:

- Exp jest mniejszy niż na globalach od GameForge

- Poziom przedmiotów zwiększa się wraz z + przedmiotu

- Strasznie drogie są tam ulepszacza (przykładowo żółć niedźwiedzia kosztuje 600k (z + i bez +)

- Dużo tam osób, które porozumiewają się w nieznanym dotąd mi języku (sądziłem, że zapis obrazkowy wyginął już tysiące lat temu)

- Misję są takie jak na PL'u, dzięki czemu można wykonać je wszystkie

- Obrażenia ze skilli są 2x zwiększone (czarowana zbroja na G1 daje ~300 defa)

- Aby wbić skill na G1 potrzeba 10 instrukcji (nie ma tam ksiąg)

Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Zapewne wielu z was woli dalej grać na PL'u, gdzie wszystko już zna i może być PRO (duchowo, bo praktycznie nie zawsze to wychodzi) lub na prywatnych serwerach polegających tylko na zmianach bonusów oraz expie. To byłaby taka mała podróż w przeszłość ^^

Sądzę jednak, że znajdzie się garstka osób chcących zagrać w coś znajomego, jednak "nowego". Nie mam pojęcia jak by tu was jeszcze zachęcić, decyzja należy do was.

Mini tutorial:

- Aby pobrać clienta należy wejść na stronę klik

http://inferna-ymir.ktics.co.kr/metin2setup_kr_20101228-115500.exe

Jest to client z oficjalnej strony, lub pobrać ode mnie pliki ze strony klik

http://www.speedyshare.com/files/26048356/Metin2-KOREA.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b9bf19541f8ba521b04e55947b297659e96a686e7c55c9a657ca6cf3bc169e87-1294090518

Są to pliki z głównego folderu, po naciśnięciu na ikonkę "metin2" gra powinna zacząć się patchować. Nie wiem ile takie patchowanie może zająć czasu. Polecam pobrać clienta

- Rejestracja jest dość skomplikowana. Aby się zarejestrować wpisujemy w google hasło:

site:www.mpcforum.pl metin2.co.kr rejestracja

Tam na pewno znajdziemy odpowiedni tutorial! ;)

- Pobieramy spolszczenie od Kamera, które znajdziemy w jego profilu na tym forum

Wbrew pozorom nic trudnego ;)

Po więcej informacji zapraszam do mnie na prywatną wiadomość!

Ja bym się zgłosił...

Jednak troszkę odrzuca mnie jeszcze mniejszy exp niż na serwerach GF no i język...

Pismo obrazkowe... jak to nazwałeś tj. te znaczki co tam piszą... Gdyby nie to, to bardzo chętnie.

Jeszcze pomyślę... i najwyżej dam edit.

75% - Nie będę grał,

15% - Będę grał,

10% - Zjadł bym batona...

1292102632u115053.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Szukam] Poszukuję Odważnych Osób Do Gry Na Metin2.Co.Kr   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...